Prada The Galleria

Prada The Galleria

Amerikanpaketim servisleriyle verilen Prada The Galleria siparişlerinde, yurt dışı alışverişleri hızlandırılmakta ve gümrüğe takılma, kargo gecikmesi, ekstra vergi ödemesi gibi durumlar yaşanmamaktadır. Makalenin devamından Prada The Galleria ürün çeşitlerini ve gümrük, vergi ve teslimat sürecine ait hizmetlerle alakalı daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz. 

 

 

 

Prada The Galleria Hakkında

 

1913 yılında modanın başkenti İtalya’da kurulan Prada, giyim ve aksesuar alanında en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hem erkek hem de kadınlar için hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve parfümeri ürünleri üreten Prada, lüks bir moda markasıdır. 

 

 

 

 

Prada’nın sezonluk koleksiyonlarının yanı sıra klasikleşmiş ürünleri de her dönem satışa sunulmaktadır. Prada ürünlerinde zamansız parçalardan oluşan tasarımlara, oldukça farklı ve göz alıcı tasarımlar eşlik etmektedir. Kaliteli kumaşlar ve işçilikle hazırlanan Prada giyim ve aksesuar ürünleri, üçgen logo içerisine marka isminin yazılmış olduğu amblemiyle kendini belli etmektedir. 

 

 

Prada The Galleria

 

 

Prada çanta koleksiyonlarında üç farklı boyda çanta üretimi yapılmaktadır. Küçük, orta ve büyük boy çantalar kullanışlı ve işlevsel birçok iç göze sahiptir. Çoğunlukla deri malzeme kullanılarak tasarlanan çantalar uzun ömürlü kullanıma uygun, yatırımlık parçalardır. 

 

 

Prada The Galleria

 

 

Prada The Galleria koleksiyonu markaya ait imza koleksiyonlarından biridir. Orta boy ve büyük boy klasik çantaların yer aldığı koleksiyonda 12 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Pastel renkler tercih edilerek hazırlanmış The Galleria serisindeki tüm çantalar sade ve şık modellerdir. 

 

 

Prada The Galleria

 

 

Çıkarılıp takılabilen omuz askıları ile birlikte elde taşımaya da uygun olan The Galleria çantaların dört iç cebi bulunmaktadır. Fermuarlı Galleria çantalar, yanlarında bulunan çıtçıt kapatma ile oldukça güvenliklidir. Kalıp formundaki Galleria koleksiyon çantaları, her kombin ile tercih edilebilecek Prada imza ürünlerinden biridir. 

 

 

Prada The Galleria

 

 

Altın rengi metal kullanılarak üretilmiş fermuar ve logolar, çantalara ekstra bir zarafet etkisi vermektedir. Orta boy Prada The Galleria çantaların satış fiyatı 3.350 $, büyük boy Prada The Galleria çantaların satış fiyatı ise 3.750 $’dır. 

 

 

Prada The Galleria

 

Prada The Galleria Türkiye

 

Amerikanpaketim servislerini kullanarak yapacağınız Prada alışverişlerinde hem gümrük uygulamalarınız hem de vergi ödemeleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Kargo işlemleriniz vermiş olduğunuz adrese teslim edilerek güvenli bir alışveriş deneyimi sunulmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetlerinden dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilir ve Prada The Galleria ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetleri keşfetmek için aşağıda bulunan videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

whatsapp