Minoxidil Kirkland Saç Güçlendirici Solüsyon

Minoxidil denildiğinde, birçokları tarafından Türkiye’deki `kardeşi` Minoxil akla gelse de, Minoxidil Amerika üretimli sonuçları kanıtlanmış ve güvenilir bir saç güçlendiri solüsyondur. Ne yazık ki birçok kanıtlanmış ve popüler üründe olduğu gibi Minoxidil’de de benzemeyen benzerini yapmışlar yine. Benzemeyen benzerinin de sahtelerini yaptıktan sonra ne yazık ki Türkiye’de kellik sorunu yaşayan birçoklarına ucuz, yan etkili umut olarak satılıyor diğer ürünler. Her şeyden evvel size tavsiyemiz, kanıtlanmamış, bandrolsüz, ne olduğu bilinmeyen ürünlere itibar etmeyin, hele ki sağlığınız söz konusu ise.

 

 

 

 

 

Amerikan Costco firmasının markası olan Kirkland imzalı orijinal Minoxidil saç güçlendiri solüsyon ile 6 ay sonunda son derece önemli sonuçlar elde etmenizi garanti ediyor. Henüz kelliğe %100 sonuç bulunmadı, buna çözüm bulundu diyenlere de inanmayın ancak Minoxidil satın alan kullanıcılarımızın, yeniden satın alma oranlarına bakacak olursak sonuçlarından memnunlar. Amerikanpaketim olarak ekibimizden kimse kullanmadı, bu nedenle doğrudan bir şey söyleyemeyiz, ancak 4 ay ve öncesinde Kirkland Minoxidil satın alan 3 kullanıcımızı aradık ve sonuçlarını sorduk. İkisi, inanılmaz farketti arkadaşlarıma da söyledim dedi. Bir tanesi ise beraberinde iki ürün daha kullandığını, sonucun iyi olduğunu ancak hangisinin etkisiyle sonuca ulaştığını bilmediğini söyledi. Dünyanın en güvenilir websitelerinden biri olan Amazon’u da baz alırsak, satın alan kullanıcıların %70’i 4 ve üzeri yıldız vermiş. %70 güvenilirlikle saç dökülmesini önleyici ve güçlendirici bir ürün denemeye değer görünüyor.

 

`Tamam anladık, her şey güzel, satın alacağım da nasıl` diyenlere gelsin yazımızın bu bölümü. Yukarıdaki videomuzda da anlattığımız gibi yapmanız gereken son derece basit. İster Amazon’dan ister bir başka web sayfasından olsun ürün linkini kopyalayarak Amerikanpaketim ana sayfadaki ilgili alana yapıştırın. Açılan pencerede Satın Al butonunu tıklayın ve alımınızı tamamlayın. Ürün sevkiyat merkezimize ulaştığında kargo ve vergi ücretini tarafınıza iletelim ve 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edelim. Tüm gümrük işlemlerini de biz yapalım.

 

Eğer forumlarda ya da kendi araştırmanız sonucunda başka bir ürün getirtmek isterseniz Amerika’dan, hiç çekinmeyin. Aynı şekilde ürünün linkini yapıştırın ve alımınızı tamamlayın. Kozmetik, likit, sağlık ürünlerinde gümrük vergisi ürün bedelinin %20’sidir. Minoxidil için örnek hesaplamayı videomuzda ilettik. Aklınıza takılan tüm sorularınız için bize sormaktan lütfen çekinmeyin. İster [email protected] mail adresimizden, ister +1 424 270 5308 numaralı WhatsApp hattımızdan, isterseniz de canlı chat hattımızdan bize ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...