Farfetch Türkiye Gönderim

Farfetch'ten Alışveriş

Bilindiği üzere Farfetch, modaya yön veren tüm dünya markalarını bünyesinde barındıran, luxury fashion kategorisinde uluslararası cenahta yerini almış güvenilir bir alışveriş sitesidir. Bireysel moda anlayışını oluşturmak isteyen kullanıcıların sıkça rağbet ettiği kurum, bu arayıştaki açığa çözüm yolu sunmaktadır. Kendi tarzını yaratmak isteyen kullanıcılar Farfetch.com’dan alışveriş yaparak istedikleri ürüne kolayca ulaşabilmektedirler.

 

 

Farfetch.com’u ayrıcalıklı kılan yegane sebeplerinden biri ürünleri seçerken bile ufku genişleten, yeni keşifler elde etmeyi mümkün kılan sanal bir podyum gibi olmasıdır. İnsan elinde olmadan onca arzu nesnesi arasından hangisini almak istediğinde kararsız kalabilir.

 

 

Farfetch.com’dan alışveriş yaparak fiyat performans açısından ne derece iyi bir seçim yapıldığı değerlendirilebilir. Çünkü sanki yurt dışından alışveriş yapmak Türkiye’dekinden daha maliyetli olacak diye bir algı yerleşmiştir maalesef. Halbuki mantıklı alışveriş seçimleri hem aranılan ürüne kolay ulaşılması manasında hem de maliyet olarak çok daha avantajlı hale gelebilmektedir. Farfetch.com’dan alışveriş yaparak Türkiye’ye gönderim yapmak da hem maliyet hem de ulaşılabilirlik açısından sanıldığı kadar zorlu ve pahalı bir süreci gerektirmez. Burada insanın aklına ‘’Tamam alışveriş yapayım Farfetch de güvenilir bir internet sitesi ancak Amerika’dan ürün elime ulaşacak mı?’’ gibi bir soru gelebilir. Amerikanpaketim.com da yıllardır binlerce kullanıcısına yurtdışıdan sipariş edilen ürünleri Türkiye’ye gönderim yapmayı misyon edinmiştir.

 

 

Yurtdışından alınan ürünlerin elde edilebilmesine dair gümrüğe takılma durumları söz konusu olabileceği için, kimi zaman direkt Farfetch.com’dan alışveriş yaparak Türkiye’ye gönderim yapma işlemlerinde gümrüğe takılma engeliyle karşılaşılabilir. Zaten direkt Farfetch üzerinden alışveriş yapılsa da kargo, gümrük ücreti ödenmektedir ve gümrüğe takılma riski daha fazladır. Amerikanpaketim.com’dan alışveriş yapmanın avantajı Farfetch’ten alışveriş yaparak, yapılan alışverişin Türkiye’ye gönderim yapma konusunda sorunsuz bir şekilde adresinize ulaşılabilmesini sağlamaktır. Peki süreç nasıl işlemektedir?

 

 

Diyelim ki Farfetch’in resmi internet sitesine girdiniz ve almak istediğiniz ürüne karar verdiniz. Bu ürünü aldığınızda teslimat adresini Amerikanpaketim.com’un Amerika’daki sevkiyat merkezine gönderebilirsiniz. Biz aldığınız ürünü ya da ürünleri sizin adınıza alırız sizin Türkiye’deki adresinize 3-8 iş günü içinde ulaştırırız. İkinci seçenek ise almak istediğiniz ürünün bağlantı adresini direkt olarak bizim internet sitemize aktarırsınız siparişi direkt olarak bizim adresimize yönlendirmiş olursunuz. Her halükarda yapmanız gereken prosedürel işlemleri Türkiye’ye gönderim yapma konusunda, gümrüğe takılma riski olmadan, dilediğiniz her ürünü Farfetch.com’dan alışveriş yaparak, Amerikanpaketim.com sayesinde daha güvenilir ve ucuz yoldan halletmiş olursunuz. Üstelik ödemeyi isterseniz kredi kartıyla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. Alışverişiniz sırasında yapacağınız toplam ödeme dışında, gümrükten geçerken de dahil olmak üzere extra bir ücret ödemezsiniz. Gönderileriniz sigortalı olduğu için, istem dışı ürünün başına bir şey gelmesi halinde ödemenizi hangi kanaldan yaptıysanız oraya iade edilir ya da kredi olarak hesabınıza yüklenir.

 

 

Aklınıza takılan tüm detaylı soruları Amerikanpaketim.com’daki sıkça sorulan sorular bölümünden bulabilir, her türlü sorunuz için internet sitemizin sol alt köşesindeki whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...