Dr. Squatch Soap

Dr. Squatch Soap denildiği ilk anda sabunlar akıllara gelir. Sabun konusunda global bir marka olmasının yanında vücut losyonları, deodorantlar, saç bakım ürünleri ve diş fırçalarını da kullanıcılara sunar. Amerikanpaketim aracılığı ile herhangi bir gümrük problemi yaşamadan, hızlı ve uygun fiyatlı kargo seçeneği ile Dr. Squatch Soap ürünlerini sipariş edebilmek için yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

 

Dr. Squatch Soap Hakkında

Dr. Squatch şirketi erkek bakım ürünleri statüsünde hızlı bir şekilde yükselen, takım çalışmalarının baş yapıtı olan bir firmadır. Erkeklerin hijyene karşı olan yaklaşımlarını değiştirmeyi odaklayan Dr. Squatch tamamen doğal ürünleri sunmaya odaklıdır. Takımına katılan üyelerle birlikte yenilikçi ve gurur duyulası zihniyetleri yetiştirdiği gibi, yüksek standartlara sahip iş deneyimi de sağlamaktadır. Bu mutlu çalışma ortamı ürünlere ve doğal olarak kullanıcılara yansımaktadır.

 

 

Dr. Squatch kurucusu olan Jack Haldrup, doğayı fazlaca sevmesinden kaynaklı olarak ürünlerine ekstra önem göstermektedir. Dr. Squatch markasında var olan ürünlerin diğer marka ürünlerinden ayıran özelliklerinden birisi doğal olmasıdır. Bakım ürünlerini doğal olarak değerlendirebilmek için ISO 16128 metodolojisini kullanmaktadırlar. Bu bileşen ürünlerin doğal olup olmadığını belirlemektedir. Bununla beraber Dr. Squatch markasından çıkan ürünlerin doğallığı %98’i bulmaktadır. Sadece kelimelerle ifade etmekle kalmayıp aynı zamanda ürünlerine özel sayfalarda içerikleri de tüm detayları ile yazmaktadır. Ürünlerinde süreklilik halinde devamlılığını koruyan kokular doğada bire bir bulunabilen kokulardan oluşmaktadır.

 

Dr. Squatch Soap

 

Ürünlerinin içerisinde herhangi bir zararlı içerik bulunmaz. Sitelerinde bulunan kullanılmayan ürünlerin listelendiği bir bölüm bulunur. Bu bölümde alüminyum, sülfatlar, mineral yağ, vazelin, soya yağı gibi birçok ürün bulunduğu gibi bu ürünlerin cilde ne kadar zarar verdiği ve neden kendi ürünleri içerisinde konuşmadıklarını da not almaktadırlar. Dr. Squatch sitesine giren kişiler ürünlerin doğal olduğuna inanabilmesi için her türlü detay barındırılmaktadır. Aynı zamanda Dr. Squatch yalnızca ürünlerin içerisindeki malzemeleri değil, iş güvenliği içinde ekstra önem vermektedir. 

 

Dr. Squatch Soap

 

Erkeklerin vücutları, saçları ve yüzleri için farklı ürünler gerekmektedir. Lakin bu ürünler vaat edilen yüksek düzeyde ter, kir ve kokuların yok edilmesine neden olamıyorlar. Dr. Squatch ile erkeklerin kalın ciltlerine özel günlük olarak ter ve kiri yok etmelerine neden olabilecek peeling sabunlarını bulmak, güçlü kokuların giderilmesini önlemek için doğal deodorantları ve günlük hayattaki yağlı, şekillenmesinde zorluk çıkartan saçlarla baş edebilmek için şampuanları bulmak mümkündür.

 

Dr. Squatch Soap

 

Dr. Squatch Soap Satın Al

Dr. Squatch’ın doğal ürünlerine ulaşabilmek için Amerika’dan sipariş vermek büyük avantaj sağlar. Orijinallik konusunda şüphe ortaya çıkmaması için Amerika’da hizmet veren yetkili online satış sitelerini kullanmanız gerekmektedir. Amerikanpaketim olarak tüm süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Dilediğiniz ürünün tedariğini sizin için sağlıyor ve güvenli bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan “Benim için Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir veya aşağıda yer alan videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

Bu blog 06-01-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...