Dr. Squatch Soap

Dr. Squatch Soap

Dr. Squatch Soap denildiği ilk anda sabunlar akıllara gelir. Sabun konusunda global bir marka olmasının yanında vücut losyonları, deodorantlar, saç bakım ürünleri ve diş fırçalarını da kullanıcılara sunar. Herhangi bir gümrük problemi yaşamadın, hızlı ve uygun fiyatlı kargo seçeneği ile Dr. Squatch Soap sipariş edebilmek için yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Dr. Squatch Soap Hakkında

 

Dr. Squatch şirketi erkek bakım ürünleri statüsünde hızlı bir şekilde yükselen, takım çalışmalarının baş yapıtı olan bir firmadır. Erkeklerin hijyene karşı olan yaklaşımlarını değiştirmeyi odaklayan Dr. Squatch tamamen doğal ürünleri sunmaya odaklıdır. Takımına katılan üyelerle birlikte mükemmel kaynaklara ev sahipliği yapmadan yenilikçi ve gurur duyulası zihniyetleri yetiştirdiği gibi, yüksek standartlara sahip iş deneyimi de sağlamaktadır. 

 

 

 

 

Dr. Squatch kurucusu olan Jack Haldrup, doğayı fazlaca sevmesinden kaynaklı olarak ürünlerine ekstra önem göstermektedir. Dr. Squatch markasında var olan ürünlerin diğer marka ürünlerinden ayıran özelliklerinden birisi doğal olmasıdır. Bakım ürünlerini doğal olarak değerlendirebilmek için ISO 16128 metodolojisini kullanmaktadırlar. Bu bileşen ürünlerin doğal olup olmadığını belirlemektedir. Bununla beraber Dr. Squatch markasından çıkan ürünlerin doğallığı %98’i sağlamaktadır. Sadece kelimelerle ifade etmekle kalmayıp aynı zamanda ürünlerine özel sayfalarda içerikleri de tüm detayları ile saklanmaktadır. Ürünlerinde süreklilik halinde devamlılığını koruyan kokular doğada bire bir bulunabilen kokulardan oluşmaktadır. 

 

 

Dr. Squatch Soap

 

 

Ürünlerinin içerisinde herhangi bir zararlı içerik bulunmaz. Sitelerinde Sh*T List isminde kullanılmayan ürünlerin listelendiği bir bölüm bulunur. Bu bölümde alüminyum, sülfatlar, mineral yağ, vazelin, soya yağı gibi birçok ürün bulunduğu gibi bu ürünlerin cilde ne kadar zarar verdiği ve neden kendi ürünleri içerisinde konuşmadıklarını da not almaktadırlar. Dr. Squatch sitesine giren kişiler ürünlerin doğal olduğuna inanabilmesi için her türlü detay barındırılmaktadır. Aynı zamanda Dr. Squatch yalnızca ürünlerin içerisindeki malzemeleri değil, iş güvenliği içinde ekstra önem vermektedir. 

 

 

Dr. Squatch Soap

 

 

Erkeklerin vücutları, saçları ve yüzleri için farklı ürünler gerekmektedir. Lakin bu ürünler vaat edilen yüksek düzeyde ter, kir ve kokuların yok edilmesine neden olamıyorlar. Dr. Squatch ile erkeklerin kalın ciltlerine özel günlük olarak ter ve kiri yok etmelerine neden olabilecek peeling sabunlarını bulmak, güçlü kokuların giderilmesini önlemek için doğal deodorantları ve günlük hayattaki yağlı, şekillenmesinde zorluk çıkartan saçlarla baş edebilmek için şampuanları bulmak mümkündür. 

 

 

 

Dr. Squatch Soap

 

Dr. Squatch Soap Satın Al 

 

Dr. Squatch’ın doğal ürünlerine ulaşabilmek için Amerika’dan sipariş vermek büyük avantaj sağlar. Orijinallik konusunda şüphe ortaya çıkmaması için Amerika’da hizmet veren yetkili online satış sitelerini kullanmanız gerekmektedir. Amerikanpaketim olarak tüm süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Dr. Squatch’ı sipariş ettikten sonra 3-7 günlük bir kara nakliye sistemi ile ürünlerin elinize ulaşması ise an meselesidir. Aynı zamanda Dr. Squatch ürünlerinin gümrük sınırlarında takılmaması için müşavirlerimiz özenle çalışır. Bu hizmetlerden yararlanmak için Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp