Yurtdışından Server Getirmek

Amerika'dan Server Getirmek

Bildiğiniz üzere yazılarımız bazen ürün içeriği anlatmakla, bazen ürün tanıtmakla, bazen ise kullanıcılarımızla yaşamış olduğumuz gerçek deneyimlerden oluşmakta. Bugünkü konumuz yurtdışından – Amerika’dan – server getirmek üzerine.


Mustafa Bey, uzun zamandır kendi işyeri ve verdiği teklifler için bilgisayar yedek parçalarını temin ettiğimiz bir kullanıcımız. Daha evvel ya Orta Doğu’dan çeşitli zahmetlerle ya da Türkiye’deki toptancılardan alıyormuş. Fakat fiyat ve hizmet kendisini tatmin etmediği için bizimle denemek istedi. İlk dönemlerde kendi ticaret hacminin de sebebiyle aylık 1000-1500 $ civarında bilgisayar parçası gönderiyorduk. Hem memnuniyeti, hem yeni siparişleri ile şu anki aylık hacmimiz aylık 30.000$’ın üzerine çıktı.Bundan yaklaşık 2 ay evvel bir müşterisinin server talebi olmuştu ve bizden getirebilip, getiremeyeceğimizi sordu. İlettiği server bir Dell modeliydi ve Türkiye piyasa fiyatı 120.000 TL üzerindeydi. Aynı ürünü kendisi için ebay’de bulduk ve ilettik. Ebay fiyatı yaklaşık olarak 8600$’dı ve tüm maliyetleri sonrası yaklaşık 11.000$’a geliyordu.


Hızlıca kendisi için ürün tedariğini yaptık. Bilmeyenler için bu noktada birkaç ayrıntıya girmeyi tercih ediyoruz. Mustafa Bey Amerika’dan server siparişi verirken, kredi kartıyla siparişini verdi, böylece 3 taksite böldürmüş, nakit akışını da hızlandırmış oldu. Ancak siz dilerseniz kredi kartına 3 aya kadar taksitle ya da banka havalesi ile de Amerika’dan server getirtebilirsiniz. Burada bir parantez daha açmakta fayda var, Amerikanpaketim olarak bu tutarlarda eğer kart limitiniz yoksa, birden fazla kartla ödemenize de imkan sağlıyoruz.Ebay’den verilen Server 4. Günde Amerika sevkiyat merkezimize ulaşmıştı. Biz de aynı gün kargosunun çıkışını yaptık ve toplamda 10 gün içerisinde müşterisine teslim etmişti bile. Bu deneyim hem kendisinin piyada kuvvetlenmesine hem de daha çok müşteriye güvenle teklif vermesine sebep oldu. Güncel olarak toplamda 6. siparişini dün aldık ve ivmeli bir şekilde talepleri devam ediyor.İster kendi firmanız, ister kendiniz ya da satışını yapmak için olsun Amerika’dan uygun fiyatlara ve daha çok seçenekle server getirtebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz server’a önce ebay’de göz atmayı unutmayın. Eğer herhangi bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, sayfamızın hemen sol altında bulunan yeşil ikona tıklayarak whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...