Victoria's Secret'tan Alışveriş

VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinden nasıl sipariş vereceksiniz, hangi ürünleri getirtebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl tamamlayacaksınız, kısaca bunları anlatacağız.
VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinde satışı gerçekleştirilen ürünler kozmetik, parfüm gibi ürünler hariç giyim ağırlıklı ürünlerdir. Kozmetik ürünleri ise herkesin bildiği gibi bireysel gönderimde yasaklı ürünlerdir. Bu konuda ise amerikanpaketim olarak işlemlerinizde yardımcı olarak dilediğiniz ürünü getirmenizi sağlayacağız.
VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinde satışı olan ürünleri bireysel gönderimde yasaklı ve bireysel gönderime elverişli olarak ikiye ayıralım ve ayrı ayrı anlatalım.Bireysel gönderimi yasaklı olan kozmetik grubu ürünlerinde Amerikanpaketim olarak tüm gümrük işlemlerinizi yaparak, kurumsal ithalat yapıyor olmamızdan kaynaklı alışverişlerinize yardımcı olacağız. Kısaca anlatacak olursak, bireysel olarak getirtemediğiniz kozmetik kategorisi ürünlerini, makyaj malzemeleri, parfümleri, bizim aracıliğımızla güvenli bir şekilde, gümrük işlemleri ile uğraşmadan getirtebileceksiniz.Bireysel gönderime elverişli ürünlerde ise, giyim ürünleri gibi, benzer şekilde bizim aracılığımızla, yüksek gümrük ücretleri ve yüksek kargo ücretlerinden kurtulacaksınız. Giyim kategorisi gümrük ücretleri için whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Kargo ücretlerini minimize etmek için hem VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesindan farklı zamanlarda yaptığınız alışverişleri, hem de diğer sitelerden yaptığınız alışverişlerle VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinden yaptığınız alışveriş paketlerinizi birleştirebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi yurt dışındaki birçok alışveriş sitesi Türk kredi kartı ile alışverişi kabul etmemekte ya da doğrudan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmamaktadır. VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesi ise diğer alışveriş sitelerinin aksine Türk kredi kartınızı kabul etmekte ve alışveriş olanağı sağlamaktadır. Kargo gönderim seçeneği olarak Türkiye adresinizi girmenize izin veriyor olsa da paketiniz Türkiye gümrüğüne geldiğinde yüksek gümrük maliyetlerine katlanacak hatta paketinizi teslim alamayacaksınız.


VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık.


1 - Amerikanpaketim sitemize ücretsiz üye olarak Amerika adresinizi alınız.


2 - VICTORIA’S SECRET Alışveriş sitesinden alışverişinizi oluşturup, teslimat adresi olarak, size vermiş olduğumuz adresi giriniz.


Not : Fatura adresi olarak kredi kartınızın bağlı olduğu Türkiye adresinizi yazınız.


3 - Siparişinizi tamamlayarak VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinin, paketinizi Amerikanpaketim Amerika sevkiyat merkezine göndermesini sağlayınız.


Not : Bazı alışveriş siteleri, fatura ve teslimat adresi farklı olduğunda güvenlik gerekçesiyle size mail atarak, siparişin size ait olup olmadığını sorgulayabilir. Siparişinizi vermeniz ardından maillerinizi düzenli kontrol ediniz ve VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinin kargo gönderimi yaptığına dair göndereceği maili bekleyiniz.


4 - Amerikanpaketim sayfanızda, Kendin Satın Alacağım servisini kullanacağınız için, bu butona tıklayıp, açılan formu doldurunuz. Bu form sayesinde gelen paketinizi, formunuzla eşleştirerek takibini yapacağız.


5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.


Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.


VICTORIA’S SECRET alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...