Sephora’dan Alışveriş

SEPHORA alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.SEPHORA alışveriş sitesinde satışı gerçekleştirilen ürünler bildiğiniz gibi kozmetik ağırlıklı ürünlerdir. Kozmetik ürünleri ise bildiğiniz gibi bireysel gönderimde yasaklı ürünlerdir. Tam da bu noktada amerikanpaketim olarak işlemlerinizde yardımcı olarak dilediğiniz ürünü sipariş vermenizi sağlayacağız.Birçok yurt dışı alışveriş sitesi ne yazık ki Türkiye’ye gönderim yapmamaktadır. Bu firmalardan bazılarının Türkiye mağazaları olsa da fiyatları, yurt dışı mağaza fiyatlarına göre çok yüksektir. Bu nedenle Türk kullanıcılar SEPHORA alışveriş sitesinin Amerika websitesinden alışveriş yapmak istemekte ancak ne yazık ki kısıtlanmaktadır. Bu nedenle ya kendiniz yurt dışına çıkıp alabilir, ya Amerika’dan gelen birini bulmaya çalışabilir ya da hiç bu zahmetlere katlanmadan servisimizi kullanabilirsiniz.Bireysel gönderime elverişli ürünlerde ise, giyim ürünleri gibi, yine bizim aracılığımızla, fahiş gümrük ücretleri ve yüksek kargo ücretlerinden kurtulacaksınız. Giyim kategorisi gümrük ücretleri için whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Kargo ücretlerinden tasarruf etmek için hem SEPHORA alışveriş sitesindan farklı zamanlarda yaptığınız alışverişleri, hem de diğer sitelerden yaptığınız alışverişlerle SEPHORA alışveriş sitesinden yaptığınız alışveriş paketlerinizi birleştirebilirsiniz.Bildiğiniz gibi yurt dışındaki birçok alışveriş sitesi Türk kredi kartı ile alışverişi kabul etmemektedir ya da doğrudan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmamaktadır. SEPHORA alışveriş sitesi için de bu durum geçerlidir. Türk kredi kartınızla ne yazık ki sipariş veremezsiniz. Bu noktada Amerikanpaketim > Benim İçin Satın Al servimizi kullanabilirsiniz.SEPHORA alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.1 - SEPHORA Alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın


2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.


3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.


4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.


5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.


Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.


SEPHORA alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...