Retrouve Skincare

Artık Amerika’dan dilediğiniz kozmetik ürünü getirebileceğinizi biliyorsunuz. Retrouve da en çok talep edilen luxury skincare markalarından biri. Nasıl sipariş vereceğiniz, nasıl getirteceğiniz detayları bu makalemizde.

 

 

Retrouve Hakkında

 

Retrouve, İngiltere merkezli bir cilt bakım ürünleri üreticisidir. Cilt bakım rutinini basit hale getirmeyi ve çok amaçlı formülasyonlarla sayısız cilt problemini yok etmeyi vadeden Reyouve, faydalı bileşenlerin sinerjik bir karışımını içerir. Güçlü formülasyonlarıyla, gelişmiş cilt bakım teknolojilerinin bir harmanını sunan Retrouve, gücünü son derece etkili bileşenlerin yüksek konsantrasyonlarını kullanmak için 100 yılı aşkın kolektif deneyim, araştırma ve iş birliğinden alıyor.

 

 

Retrouve, cilt bakımına önem gösterenleri tek bir konuya odaklanmış çok sayıda ürüne olan ihtiyacı azaltan son derece etkili, konsantre ve çok amaçlı formülasyonlarıyla cilt bakım rutinlerini basitleştirmeye davet ediyor. Dinamik Retrouve ürünlerinin her biri; nemlendirme, kuruma, pürüzlü yüzey, ince çizgiler ve parlaklık dahil olmak üzere sayısız cilt problemini gideren sinerjik bir bileşen karışımı içerir. Formülasyonlar, cildin kendi hidrasyonunu arttırmak ve cilde etkili bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olmak için oluşturulur.

 

 

Retrouve, ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddelerin seçiminde oldukça titiz davranan bir markadır. Öyle ki, ürünleri tüm detaylarıyla ve açıklamalarıyla beraber kullanıcılarla paylaşır. Retrouve ürünlerinin üretiminde kullanılan bazı maddeler; ambiay axtract, elma kök hücreleri, bakuchiol, koenzim ve myrrha extrac olarak sıralanabilir.

 

 

Ambiaty Extract, Madagaskar'ın uzak bölgelerinde yetişen ve elde etmesi oldukça zor olan Vernonia Apendiculata bitkisinin yapraklarından alınır. Dermis ve epidermis arasındaki iletişimi ve değişimi arttırdığı düşünülür ve bu da cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Ayroca sağlam, esnek ve parlak görünmesini de sağlar.

 

 

Elma kök hücreleri, İsviçre kırsallarının izole bir bölgesinde bulunan nadir, tanen bakımından zengin bir elma çeşidinden elde edilir. Bu son derece etkili elma kök hücrelerinin, genç ve sağlıklı görünümlü cildi teşvik ettiği ve görünür yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

 

 

Bakuchiol, Retinole doğal bir alternatiftir. Kollajeni arttırdığı, cildi nemlendirdiği, yaşlanma belirtilerini azalttığı ve cildin görünümünü iyileştirdiği, bilinir.  Koenzim, güzelliği teşvik eden, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirdiği bilinen bir maddedir. İnsan vücudu tarafından üretilmesine rağmen, bu üretim yaşlanmayla beraber hızla azalır. Myrrha extract ise, gençlik etkileri güçlendirmesinin yanı sıra kutanöz yaşlanmanın görünür belirtileriyle savaşır.

 

 

Retrouve Sipariş

 

Retrouve skincare ürünlerini kendi sitesinde, net-a-porter’da ve bazı high-end skincare mağazalarında bulabilirsiniz. Güvenlik ve erişebilirlik anlamında net-a-porter ve Retrouve.com önerdiğimiz sitelerdir. Peki nasıl alışveriş yapacaksınız? Oldukça basit. Sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini websitemizdeki formu doldurarak bize iletmeniz yeterlidir. Detaylarını hemen aşağıdaki videomuzdan takip edebilirsiniz. Eğer ben alsam, size göndersem, gümrük işlemlerini yapabilir misiniz diye sorarsanız, ona da cevabımız Kendim Satın Alacağım hizmetimizdir. Bu hizmetimizin de kısa yönerge videosu hemen aşağıdadır.

 

 

Bu blog 06-07-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...