Greenies

Greenies

En kolay görünen ama en zor bakımlardan biridir küçük dostlarımızın diş bakımını yapmak. Dişlerini fırçalatmazlar asla ancak diş bakımının kolay bir yolu var, Greenies. Günde 1 ya da 2 adet verin, keyifle yesin ve diş bakımını kendi kendine yapsın.

 

 

Greenies Hakkında

 

Greenies, plak ile savaşan ve kedi köpek gibi evcil hayvanlarınızın nefesini tazeleyen atıştırmalık, yenilebilir özellikli bir diş macunudur. Sağlıklı, lezzetli ve %100 doğal olmasının yanı sıra, evcil dostlarınızın son derece hoşuna gidecek bu ürün günlük tercih ettiğiniz ödül olacak. Tartar, plak ve ağız kokusu ile etkili bir şekilde savaşan bu ürünlerle aynı zamanda bağırsakta atragantamientos ve tıkanıklık riskini de azaltmaktadır.

 

 

Sadece doğal malzemelerle yapılan eksiksiz ve son derece dengeli formülüyle Greenies evcil dostunuz için fark yaratır. Amerikan Veteriner Hekimler Derneği’nin raporuna göre köpeklerin %80'i 3 yaşında periodontal hastalık (periodontitis) belirtileri göstermeye başlamaktadır. Periodontal hastalık ayrıca karaciğer, kalp ve böbrek problemlerine yol açmaktadır. Greenies ile bu problemi hiç yaşamamak veya aşmak son derece kolay. Bunun yanı sıra ağız kokusunun azaltılması ve sağlıklı diş etlerinin desteklenmesine katkıda bulunur.

 

 

İnsanlar da dahil olmak üzere herhangi bir memelinin ağzında birçok bakteri türü birikir. Bazıları taşıyıcısının organizmasına zararsızdır ancak bazıları oldukça zararlıdır ve ciddi sonuçlara yol açabilir. Köpekleri ve kedileri etkileyen bulaşıcı hastalıkların çoğu insanları etkilemez. Ancak zoonotik hastalıklar olarak adlandırılan bazı enfeksiyonlar hayvanlar ve insanlar arasında bulaşıma açıktır. Periodontitis ve campylobacteriosis bunların başında gelir. Özellikle bebekler ve küçük çocukların yanı sıra, gebeler, yaşlılar ve hasta insanlarda bu tip bulaşmalar daha sık görülebilir. İyi bir hijyen sağlamak, evcil hayvanınızı hastalıktan kurtarmak ve aynı zamanda bu hastalığın kendinize bulaşmasını engellemek için Greenies harika çözümler vadetmektedir.

 

 

Greenies, sindirim problemleri riskini en aza indiren, yüksek oranda çözünür ve sindirilebilir bir atıştırmalıktır. Protein açısından zengin formülü, tükürük sayesinde ağızda emilmeye başlar ve evcil dostunuzun gastrointestinal sisteminde bunu yapmaya devam eder. Çoklu yırtılma noktaları çiğneme ve çözünmeyi desteklemesinin yanı sıra bağırsaktaki atragantamientos ve engellere karşı güvenliği arttırır. Buna ek olarak, yeşillikler çenelerin şeklini ve her büyüklüğündeki ısırık kuvvetini dikkate alarak tasarlanmıştır. Kediler ve köpekler için ayrı ayrı geliştirilmiş geniş bir ürün yelpazesiyle Greenies, evcil dostlarınız için bir ödül niteliği de taşımaktadır.

 

 

Greenies Sipariş

 

Greenies birçok petshop websitesinde, amazon’da, ebay’de, walmart’ta kısaca hemen her yerde mevcuttur. Dolayısıyla hem Benim için satın al servisimizi hem de kendim satın alacağım servisimizi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi evcil hayvanlarınızın hem yiyecek hem de supplement tüm ihtiyaçlarını sizin için tedarik ediyor, gümrük işlemlerinizi de yaparak Türkiye adresinize, kapınıza kadar teslim ediyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 12/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp