Vortex Dürbünler

Vortex Dürbün Fiyatları

Bugünkü makalemizde Vortex dürbün fiyatlarından bahsediyor olacağız. Doların artması ve Türkiye’deki talebin daralmasıyla Vortex dürbün fiyatları fahiş fiyatlara ulaşmış durumda. Bundan hoşnut olmayan kullanıcılarımızın son dönemde yeni bir eğilimi başladı. Diğer dürbün marka ve modellerinin sürekli gönderimini yaparken Vortex markalı dürbünlere pek fazla ilgi duyulmuyordu. Ancak 2019 yaz aylarından sonra Vortex sevkiyatlarımız her geçen hafta bir önceki haftayı geçecek şekilde katlanarak ilerliyor.Sadece Vortex dürbünler değil, avcılık üzerine birçok ihtiyacınızı ne yazık ki Türkiye’den sağlayamıyorsunuz. Bireysel olarak yurtdışından getirtmeye kalktığınızda ise bir dünya evrak, masraf ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Zevkle sipariş verip, büyük bir heyecanla beklediğiniz ürününüze olan zevkiniz kaçana kadar sürüyor bu süreç.Amerikanpaketim yani bizi zaten kullanan kullanıcılarımızın konu hakkında bilgisi var ancak ekranını yeni açanlar için Vortex dürbün fiyatları ne kadar, gümrük işlemleri nasıl oluyor, ne kadar zamanda geliyor, gizli masraflar var mı, sipariş nasıl vereceksiniz gibi sorulara cevap verelim.Vortex dürbün fiyatları ile ilgili bazı karşılaştırmaları hemen aşağıdaki videomuzda yaptık. Akıllıca yapacağınız alışverişlerinizde Vortex dürbünlerinize yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.Vortex ya da bir başka markanın dürbününü sipariş vermek istiyorsanız gümrük konusunu kafanızdan çıkarıp atın. Tüm gümrük işlemlerinizi biz yapıyoruz ve adresinize teslim ediyoruz. Gümrükte adım geçer mi, bir ayda kaç hakkım var, istediğim kadar alabilir miyim sorularına da takılmayın. Sky is the limit, tek limitiniz gökyüzüdür. Çünkü yurtdışından kendi firmamız üzerine ithalatını yapıyoruz. Sizin adınıza göndermiyoruz, o nedenle hiçbir limitiniz yok.


Vortex dürbün siparişlerinizde üç masrafınız var ;

1 – Ürün ücreti

2 – Kargo ücreti

3 – Gümrük vergisiÜrün ücretini, siparişinizi verirken, kargo ve gümrük ücretini ise paketiniz bize ulaştığında ödüyorsunuz. Tüm detaylara videomuzda ulaşabilirsiniz.


Paketiniz, Amerika sevkiyat merkezimize ulaşması ardından 3-8 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Adresinize teslim edilene kadar herhangi bir ek ücret ya da belge talep edilmeyecek.


Yine de aklınıza takılan sorular olacaktır. Sadece Vortex değil ben X markalı dürbünü istiyorum, avcılık için gerekli olan Z ürününü de istiyorum diyebilirsiniz. İlettiğimiz gibi klişelerinizi yıkın, o girmez, bu gönderilmez diye düşünmeyin ve sayfamızın hemen sol altındaki yeşil ikona tıklayarak whatsapp üzerinden bize ulaşın ya da +14242705308 numaralı hattımızı telefonunuza kaydedin ve bize yazın.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...