Thorne Supplements Türkiye Satış

Thorne, sınıfının organik, en kaliteli destekleyici ürünleri olmasıyla öne çıkıyor, bizim de bugün ele alacağımız marka Thorne Supplements. İçinde bulunduğumuz çağda ne yazık yeterli beslenmek, hayatın koşuşturmasına uymak, sağlıklı kalmak neredeyse imkansız. Özellikle yediklerimizden elde etmemiz gereken besin değerlerini, günün ihtiyacında karşılamak mümkün değil. Bu nedenle organik ve sağlığımızı destekleyecek bazı vitaminler tüm doktorlar tarafından öneriliyor. Tam da bu noktada bir başka hataya daha düşmeden doğru markayı tercih etmek gerekiyor.

 

Supplementlerin Organik Olanı

 

Thorne Supplements’i diğer markalardan ve ürünlerden ayırmak için basit bir örnek yeterli olacaktır. Bir markete gittiğinizde nasıl ki meyveler ve aynı meyvelerin organik olanları varsa, Thorne da bu organik olanlardan. Biraz daha pahalı ancak daha kaliteli ve sağlıklı. Bütçe planlamanızda eğer bir tercih yapacaksanız, önce sağlığınızı düşünüp, lüksü sağlığınızdan ayırmak gerekir.

 

“thorne”

 

Çok konuştuk değil mi? Uzatmadan, lafı daha fazla dolandırmadan nasıl temin edeceksiniz Thorne vitaminleri bundan bahsedelim.

 

Thorne, indirime giren bir marka değil, bu nedenle indirim kovalamanıza gerek yok. Thorne’un kendi sitesinden dilediğiniz ürünleri sipariş vererek Amerikanpaketim adresinize kargolatın. Paketinizi teslim almamız ardından, kargo emrinizi verin ve express kargo ile gümrük takılma riski olmadan adresinize teslim edelim.

 

“thorne”

 

Gümrük Takılma Riski Yok

 

Klişedir Türkiye’de, `Vitamin gümrükten geçmez, sporcu gıdası gelmez` gibi. Evet kısmen doğru, bireysel olarak Thorne sitesinden Türkiye adresinize gönderirseniz teslim alamazsınız. Bu nedenle Amerikanpaketim.com olarak biz varız. Paketinizi, firmamız üzerinden Türkiye’deki adresinize gönderiyor tüm gümrük prosedürlerinizi ücretsiz olarak yapıyoruz.

 

“thorne”

 

Çok kafanızı da karıştırmayın, paketinizi bize gönderin, biz ise Türkiye’deki adresinize express kargo ile teslim edelim. Thorne ve benzeri markaların vitamin, destekleyici gıdalar, sporcu gıdaları gibi ürün gruplarında gümrük vergisi %20’dir. Örnegin Thorne sitesinden 100$ lık bir alışveriş yaptınız ve Amerikanpaketim adresinize gönderdiniz. Türkiye gümrük vergisi ücreti 20$ olacaktır.

 

Eğer bizim, sizin için Thorne sitesinden alışveriş yapmamızı istiyorsanız aşağıdaki videomuzu izleyebilir ya da aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 

Nasıl Sipariş Verilir

 

  • Thorne’dan sipariş vermek istediğiniz ürün linkini Amerikanpaketim sepetinize ekleyin.
  • Siparişinizi tamamlayın.
  • Sizin için satın alıp sevkiyat merkezimize ulaştığında bilgi verelim.
  • Kargo emriniz ardından express kargo ile adresinize teslim edelim.

 

“thorne”

 

Bu kadar basit! Eğer aklınıza takılan sorular varsa sayfamızın sol altındaki yeşil whatsapp ikonundan bize ulaşabilir ya da [email protected] adresimizden bize mail gönderebilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...