BioBran

Satın almak istediğiniz BioBran ürününü Amerikanpaketim’in avantajlı servislerini kullanarak tedarik edebilirsiniz. Servisler kapsamında vergi, gümrük ve kargo işlemleri tamamlanarak siparişiniz adresinize güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Yazıyı keşfetmeye devam ederek hizmetlerimizi daha yakından tanıyabilir ve BioBran ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

BioBran Hakkında

 

BioBran reçetesiz olarak satılan bir bağışıklık güçlendiricidir. BioBran MGN-3 düzenli kullanımda NK, T ve B hücre aktivitelerini %100 oranında artırarak bağışıklığı destekler. Ürün bağımlılığa karşı direnç geliştirmez. Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmaktadır. Takviye ürün gıda standartlarına uygun olarak üretilmektedir. BioBran MGN-3’ün üretim yeri Japonya’dır. 

 

 

 

 

Klinik testlerden geçerek hazırlanmış BioBran MGN-3 bağışıklık desteğinin yanı sıra pek çok fayda sağlamaktadır. 

BioBran MGN-3 faydaları:

  • Bağışıklık sisteminin aktivasyonu özellikle ilerleyen yaşlarda daha az aktif bir rol oynadığından ek takviyeye ihtiyaç duyulur. BioBran beklentileri karşılayan bir bağışıklık desteği sunar.
  • Takviyenin düzenli tüketiminde uzun süreli bağışıklık koruması sağlanır. 
  • Vücuda mikrop ve hastalıklardan koruyan bir bariyer sağlar. 
  • Diyet lifi olarak da kullanılabilmektedir. 
  • Vücutta antioksidan etkisi yaratır.
  • Karaciğer ve pankreasta meydana gelebilen rahatsızlıkları önler.
  • Doğal olarak antikor üretimine yardımcı olur.
  • Kanser türüne bağlı olarak kemoterapi etkilerini hafifletir. 
  • Yaşam kalitesini ve vücut bütünlüğünü destekler. 

 

 

BioBran

 

 

BioBran MGN-3 bağışıklık takviyesinin içerisinde bulunan ana maddeler pirinç kepeği ve shiitake mantarıdır. Ürünün toksik etkisi bulunmamaktadır. Bebek, çocuk ve yetişkinler tarafından tüketilebilen BioBran bağışıklık desteğinin dozajının ilgili doktora danışarak belirlenmesi tavsiye edilir.,

 

 

BioBran

 

 

Kutu içinde 30 adet 1000 gramlık suda eriyebilen toz formundaki bağışıklık sistemi güçlendirici bulunmaktadır. Toz şeklinde su ile karıştırılarak kullanılması önerilen BioBran MGN-3, kolay bir şekilde tüketilebilmektedir. Bağırsaklarda hızlı bir şekilde emilim göstererek kana karışır. Etkisini süratli bir şekilde görmek ve hissetmek mümkündür. 

 

 

BioBran

 

 

Bağışıklık güçlendirici BioBran’ın içerisinde yapay kimyasallar ve GDO bulunmamaktadır. Takviye ürünün toz formunun yanı sıra tablet formu da mevcuttur. BioBran MGN-3 vejeteryan ve vegan kullanım için uygundur. Bağışıklık desteğinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. BioBran takviyesi birçok farklı medikal ve sağlık markalarında satılmaktadır. 

 

 

BioBran

 

BioBran Sipariş

 

Amerikanpaketim servisleri yurtdışı siparişleri için Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım kanallarından oluşmaktadır. BioBran markalı ürünün siparişinde dilediğiniz hizmet türünü seçerek gümrük uygulamalarını, kargo işlemlerini ve vergi ödemelerini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. İki hizmetimizin arasındaki tek fark Benim İçin Satın Al servisinde ürün satın alma işleminin de Amerikanpaketim’e ait olmasıyla birlikte oluşan %10 luk banka komisyonudur. Hizmetlerimizi kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki tanıtım videolarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 05-04-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...