Maybelline Türkiye

Kadın müşterilerimizin taleplerini değerlendirdik ve bu haftanın bir diğer konusu olarak makyaj ürünlerinin dev markası Maybelline’i ağırladık. Son zamanlarda makyaj markaları birer birer ünlülerle yaptıkları ortak çalışmalarla isimlerini hafızalara kazımak ve süreklilik sağlamaya çalışıyorlar. Hemen her kadın kendine en uygun makyaj malzemelerini ve makyaj stilini bulana kadar büyük markaların web sayfalarını gezerek karar vermeye gayret ediyor. Satışlarımızdan gördüğümüz kadarıyla müşteri memnuniyeti ve sürekliliği en yüksek olan markaların başında Maybelline geliyor.

 

Hızın en önemli enstrüman olduğu 21. yüzyılda Maybelline ürünleri Türkiye’ye gelmeden yenisi çoktan çıkmış oluyor. Bu noktada Amerikanpaketim olarak sizlere dünya ile aynı anda trendleri takip edebilme imkânı sunuyoruz.

 

Daha evvelki yazılarımızdan takip ettiğiniz gibi iki tip ödeme ve satın alma yöntemimiz var. Dilerseniz Maybelline.com adresinden siz satın alabilir ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize kargolatabilirsiniz, dilerseniz ise beğendiğiniz ürünün linkini ana sayfamızdaki alana yapıştırıp, bizim aracılığımızla satın alabilirsiniz. Her iki yöntemde de ürün tarafımıza ulaştığında kargo bedeli hesaplanacak ve 4-6 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

 

Kozmetik ürünleri ve gümrük sorusunu duyar gibiyiz. Eğer düzenli bir Amerikanpaketim kullanıcısıysanız bu sorunun cevabı zaten sizde var. Sistemimize yeni gelen kullanıcılara öncelikle ''Hoş geldiniz'' dedikten sonra kozmetik ürünleri dahil olmak üzere hiçbir üründe gümrük işlemleriyle uğraşmayacaksınız ve tarafınızdan belge talep edilmeyecek. 5 Eylül 2018 tarihli bu yazımız tarihi itibariyla kozmetik ürünlerinde vergi %40'dir. Dolayısıyla kargonuz hesaplanırken ürün fiyatı üzerinden %40 ek vergi talep edilecek ve siparişiniz kapınıza kadar teslim edilecek. 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...