Bloomingdale's’ten Alışveriş

BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız, hangi ürünleri sipariş verebilirsiniz, işlemlerinizi nasıl yapacaksınız, kısaca bunları özetleyeceğiz.BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinde satışı gerçekleştirilen ürünler kozmetik ürünler hariç giyim ağırlıklı ürünlerdir. Kozmetik ürünleri ise bildiğiniz gibi bireysel gönderimde yasaklı ürünlerdir. Tam da bu noktada amerikanpaketim olarak işlemlerinizde yardımcı olarak dilediğiniz ürünü sipariş vermenizi sağlayacağız.BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinde satılan ürünleri bireysel gönderimde yasaklı ve bireysel gönderime elverişli olarak ikiye ayıralım ve ayrı ayrı özetleyelim.


Bireysel gönderimi yasaklı olan kozmetik kategorisinde Amerikanpaketim olarak tüm gümrük işlemlerinizi yaparak, kurumsal ithalat yapıyor olmamızdan kaynaklı alışverişlerinize yardımcı olacağız. Özetle, bireysel olarak getirtemediğiniz kozmetik kategorisi ürünlerini, makyaj malzemeleri, parfümleri, bizim aracıliğımızla sorunsuz bir şekilde, gümrük işlemleri ile uğraşmadan getirtebileceksiniz.


Bireysel gönderime elverişli ürünlerde ise, giyim ürünleri gibi, yine bizim aracılığımızla, fahiş gümrük ücretleri ve yüksek kargo ücretlerinden kurtulacaksınız. Giyim kategorisi gümrük ücretleri için whatsapp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Kargo ücretlerinden tasarruf etmek için hem BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesindan farklı zamanlarda yaptığınız alışverişleri, hem de diğer sitelerden yaptığınız alışverişlerle BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinden yaptığınız alışveriş paketlerinizi birleştirebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi yurt dışındaki birçok alışveriş sitesi Türk kredi kartı ile alışverişi kabul etmemektedir ya da doğrudan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmamaktadır. BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesi için de bu durum geçerlidir. Türk kredi kartınızla ne yazık ki sipariş veremezsiniz. Bu noktada Amerikanpaketim > Benim İçin Satın Al servimizi kullanabilirsiniz.


BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinden alışveriş yapabilmek için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım sıraladık.


1 - BLOOMINGDALE’S Alışveriş sitesine girerek, istediğiniz ürünü seçin. Ürün linkini kopyalayın.


2 - Kopyalamış olduğunuz ürün linkini amerikanpaketim anasayfamızdaki Benim İçin Satın Al butonu altındaki Sipariş Oluştur yanındaki kutucuğa yapıştırın.


3 - Açılan formdaki bilgileri doldurun. Sipariş ödemenizi tamamlayın.


4 - İletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alarak Amerikanpaketim sevkiyat merkezimize getirteceğiz.


5 - Paketiniz ulaştığında kargo ve vergi ücretini içeren bir mail ve sms göndereceğiz. Ödemenizi tamamlamanız ardından 1 iş günü içerisinde paketinizi Türkiye adresinize kargolayacağız. Paketinizle ilgili tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak, Türkiye adresinize sorunsuz şekilde teslim edeceğiz.


Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.


BLOOMINGDALE’S alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında daha detaylı bilgi için youtube hesabımızdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...