NMN Takviyesi Nedir?

Sağlığımız için aldığımız takviyerlerin önemi her geçen gün artıyor. Peki ne kullandığımızı biliyor muyuz? Bu yazımızda size NMN hakkında bilgiler vereceğiz. NMN takviye ürünlerini Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sizin için mesafeleri kısaltıyoruz ve Amerika'dan alışveriş kolay ve hızlı hale geliyor. Detaylar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

NMN Hakkında

NMN Nedir?

NMN avokado ve brokoli gibi bazı besinlerde bulunan bir B3 vitamini türevidir. NAD+ üretiminde etkili olan bir diğer molekül ise NR (nicotinamide riboside). Yurtdışında satılan bazı takviyelerin içinde bulunan bu molekülün NAD+ üretimini artırmakta son derece etkili olduğunu gösteren çalışmalar var.

 

NMN Takviyesi Nedir?

 

NMN Takviyesi Ne İşe Yarar?

NMN desteği fiziksel dayanıklılık, kas gücü, nörolojik fonksiyonlar, kalp sağlığı, insülin hassasiyeti ve kiloda iyilik hali yaratır, karaciğer ve iç organ yağlanmasını azaltırken ciltaltı yağ dokusunu etkilemez, HDL kolesterolü arttırır, LDL ve VLDL kolesterolü düşürür. İnsan sağlığı açısından önemli olan bir çok şeye eden NMN takviyesi, Son günlerde en çok kullanan besin takviyesi ürünü olmuştur.

 

NMN Takviyesi Nedir?

 

Lipozomal NMN Ne İşe Yarar?

Takviye edici gıdalarda çığır açan NAD+ güçlendirici, hızlı sonuçlar sunan bildiğimiz tek sıvı lipozomal NMN'dir. İçerisinde, TMG de barındıran, QS Lipozomal NAD+Gold sprey, metil grupları sağlayarak NAD+ ve metilasyon döngülerini hem destekler hem de dengeler. Lipozomal teknoloji en kısa haliyle, hücreye çok benzer yapılar oluşturarak etken maddenin vücut içinde etkili bir şekilde dağıtımını sağlayan teknolojidir. Oluşturulan bu yapılara lipozom kürecikleri denir. Lipozom kürecikleri, etken maddenin (mesela C vitamini, D vitamini) çift katlı fosfolipid tabakası ile çevrelenmesiyle oluşurlar.

 

NMN Takviyesi Nedir?

 

NMN Türkiye Satın Al

NMN ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek istiyorsunuz fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Çözümünüz basit. Amerikanpaketim. Sitemizi ziyaret ederek Amerika'dan dilediğiniz ürünü tek tuşla sipariş edebilir ve evinize getirtebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp NMN ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 13-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...