FP Movement

Kadın spor giyim markalarından FP Movement spor ürünleri hem oldukça rahat hem de uygun fiyatlı. Satın almayı düşündüğünüz FP Movement ürünleri için vergi ve gümrük işlemlerini gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi kullanarak alışveriş sürecinizi yönetebilirsiniz. Hizmet içerikleriyle alakalı daha geniş bilgilendirme için yazıyı keşfetmeye devam edebilirsiniz. 

 

 

 

FP Movement Hakkında

 

1984 yılında kurulan FP Movement, kadınlar için üreticisi ve satıcısı olduğu spor giyim ve aksesuar ürünleri ile uluslararası bir marka haline gelmiştir. Ürün kalitesi ve performansı oldukça beğenilen markanın spor formdaki üst giyim, alt giyim, dış giyim, iç giyim, ayakkabı ve çeşitli aksesuarlardan oluşan fazlasıyla geniş bir ürün segmenti mevcuttur. 

 

 

 

 

Sayısız ürün alternatifiyle tüm sportif etkinlikleri gerçekleştirebilecek uygunluktaki modeller ve rahat hissettiren spor giysileri özenle tasarlanmıştır. Üst giyimlerde tulum, sporcu atleti, crop badiler, sweatler, kısa ve uzun kollu bluz stilleri bulunmaktadır. Alt giyimlerde kısa ve uzun taytlar, pantolonlar, eşofman altları, şortlar ve şort-etekler bulunmaktadır. Dış giyimlerde hırka, mevsimlik ceketler, montlar ve yelekler bulunmaktadır. İç giyimlerde sporcu sütyenleri ve çoraplar bulunmaktadır. Ayakkabılarda ise koşu, yürüyüş, fitness, tenis gibi özelliklerine göre ayrılmış modeller yer almaktadır. FP Movement aksesuarları saç bantları, spor çantaları, atlama ipleri, mataralar, boks eldivenleri ve benzer türden spor ekipmanlarından oluşmaktadır.

 

 

FP Movement

 

 

Spor yaparken konforlu bir ortam kadar konforlu giysiler de oldukça önemlidir. FP Movement ürünlerinde de en çok dikkat edilen şey sporcuların hafif hissedebileceği giysi kalıpları tasarlamaktır. Free People spor giyimleri hem tek başına hem de takım olarak kullanılabilecek parçalardan oluşmaktadır. Yeni çıkarmış oldukları spor ürünlerinde de sıradan görünümlerin dışında farklı stiller, kumaşlar, modeller ve desenler kullanılarak spor vakitlerini daha keyifli hale getirmek amaçlanmıştır. 

 

 

FP Movement

 

 

Hareket kabiliyetini sınırlandırmayan, terlemeyi önleyen ve elastik kumaşlarla tasarlanmış FP Movement kadın spor giyim ürünlerinde birçok renk ve model çeşidi bulunmaktadır. Ürünlere ait yıkama ve bakım önerileri markaya ait resmî web sitesinin bilgilendirme bölümüne eklenmiştir. 50’den fazla ülkeye ürün teslimatı FP Movement’e ait resmî web sitesinden gerçekleştirilmektedir. 

 

 

FP Movement

 

Amerika’dan FP Movement Siparişi

 

Eşofman, tayt, sporcu atleti, spor ayakkabısı ve daha pek çok FP Movement ürünü için Amerikanpaketim’in hazırlamış olduğu yurtdışı siparişlerinde geçerli Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım hizmetlerinden dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. Güvenli ve hızlı teslimat için gümrük işlemlerini, vergi uygulamalarını ve kargo sürecini yöneten hizmetlerimi sayesinde talep ettiğiniz ürün linkini Amerikanpaketim’e ulaştırarak keyifli bir alışveriş deneyiminde bulunabilirsiniz. Sipariş hizmetleriyle ilgili ayrıntılar için aşağıya eklenmiş videolara göz gezdirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 08-02-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...