Louis Vuitton Çanta

Amerikanpaketim.com’da bu hafta siz değerli kullanıcılarımızın talebiyle Louis Vuitton markasını ele alacağız. Türkiye’de olmayan ya da fiyatı Amerika fiyatlarından birçok modelde daha yüksek olan Louis Vuitton’un ikonik modellerini paylaşmadan evvel Louis Vuitton üzerinden nasıl alışveriş yapabileceğinizi sizlere aktarmak istiyoruz.

 

Louis Vuitton alışverişlerinizi Amerikanpaketim üzerinden iki şekilde yapabilirsiniz:

''Benim İçin Satın Al'' ve ''Kendim Satın Alacağım.''

 

Yazımızı ''Benim İçin Satın Al'' yöntemi üzerinden detaylandıracağız. Görece olarak fiyatı ortalama fiyatlardan biraz daha yüksek olan Louis Vuitton modellerini Amerika’dan bu yöntemle satın almanızın en büyük avantajları, taksit ve birden fazla kredi kartı ile ödeme yapılabilmesidir. Kendiniz doğrudan Louis Vuitton sitesinden taksit yaptıramaz ya da birden fazla kredi kartı ile satın alamazsınız.

 

 

Amerikanpaketim aracılığıyla major kartlara 3 taksite kadar işlem yapabilirsiniz. Fiyatları görece yüksek olan Louis Vuitton çanta modelleri için kredi kartınızda yeterli limit yoksa, bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz. Birçok tüketicinin birden fazla kredi kartı olduğunu göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk kez birden fazla kredi kartı ile ödeme sistemini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Örneğin, 4000 TL lik bir Louis Vuitton çantanın 1000 TL sini X kredi kartınızla, kalanı Y kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 

Kendim Satın Alacağım hizmetimiz ve Amerika'dan ürün getirmek için gerekli bilgilere aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Kendim Satın Alacağım

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...