Louis Vuitton Çanta

Louis Vuitton Çanta

Amerikanpaketim.com’da bu hafta siz değerli kullanıcılarımızın talebiyle Louis Vuitton markasını ele alacağız. Türkiye’de olmayan ya da fiyatı Amerika fiyatlarından birçok modelde daha yüksek olan Louis Vuitton’un ikonik modellerini paylaşmadan evvel Louis Vuitton üzerinden nasıl alışveriş yapabileceğinizi sizlere aktarmak istiyoruz.

 

Louis Vuitton alışverişlerinizi Amerikanpaketim üzerinden iki şekilde yapabilirsiniz:

''Benim Adıma Siz Satın Alın'' ve ''Kendim Satın Alacağım.''

 

Yazımızı ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' yöntemi üzerinden detaylandıracağız. Görece olarak fiyatı ortalama fiyatlardan biraz daha yüksek olan Louis Vuitton modellerini Amerika’dan bu yöntemle satın almanızın en büyük avantajları, taksit ve birden fazla kredi kartı ile ödeme yapılabilmesidir. Kendiniz doğrudan Louis Vuitton sitesinden taksit yaptıramaz ya da birden fazla kredi kartı ile satın alamazsınız.

 

Amerikanpaketim aracılığıyla major kartlara 3 taksite kadar işlem yapabilirsiniz. Fiyatları görece yüksek olan Louis Vuitton çanta modelleri için kredi kartınızda yeterli limit yoksa, bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz. Birçok tüketicinin birden fazla kredi kartı olduğunu göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk kez birden fazla kredi kartı ile ödeme sistemini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Örneğin, 4000 TL lik bir Louis Vuitton çantanın 1000 TL sini X kredi kartınızla, kalanı Y kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp