Tylenol

Tylenol

Tylenol gibi Amerika’nın en popüler ilaçlarını ya da tercih ettiğiniz bir başka ilaç, supplement gibi ürünleri reçete beyan etmenize gerek olmadan sizin için satın alıyor, adresinize kadar teslim ediyoruz.

 

 

Tylenol Hakkında

 

Tylenol, köklü bir reçetesiz ilaç satış markasıdır. Amerika, Philadelphia bölgesinde eczane market olarak sektöre girmiştir. Tylenol, çeşitli alanlarda kendi markasına ait ilaç üretimi yapmaktadır. Ürünlerin yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Markanın tüketici ve sağlık personeli olmak üzere iki farklı alanda iş modeli vardır. Dünyanın farklı noktalarına ürün satışları mevcuttur.

 

 

Baş ağrısına yönelik hap türünde, çeşitli kas ağrılarına yönelik hap ve jel formda, soğuk algınlığı ve grip türevi hastalıklar için hap ve fısfıs formunda ve rahat uyku/uyku problemine yönelik hap ve şurup formunda ilaç satışları vardır. Birçok yan ürünleri de mevcuttur. Bunların yanı sıra, bebek ve çocuklar için ağrı kesici ve ateş düşürücü hap, toz ilaç ve fısfıs formunda ürünleri de bulunmaktadır.

 

Tylenol

 

Ürünlerin farklı aromalardaki yapıları tüketimi kolaylaştırmaktadır. Örneğin kiraz, üzüm, yaban mersini gibi. Tylenol bünyesindeki hiçbir ilaç bağımlılık yapıcı madde içermemektedir. Tıpkı doktor önerisi ile alınan ilaçlar gibi, tüm prospektüs bilgileri ürün tanıtımlarında bulunmaktadır. Tanıtımda herhangi bir reaksiyonda doktora başvurulması önerisi, ürünün hangi periyotlarla kullanılması gerektiği gibi uyarılar mevcuttur. Aynı zamanda açıklama kısmında tüm aktif ve aktif olmayan bileşenleri de net bir şekilde görmek mümkün.

 

Tylenol

 

Ürünlerin tanıtımındaki talimatlara uyulmaması halinde görülebilecek olağandışı semptomlar, yan etkiler ve rahatsızlıklar her bir ilaç için detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

 

Tylenol

 

Tylenol’un lokal marketlerine ek olarak çevrimiçi satışları da mevcuttur. Örneğin Amazon, Walmart gibi. Birden fazla satış kanalını barındırması Tylenol ürünlerine ulaşılabilirliği arttırmaktadır. Lokal marketlerini görebilme ve harita üzerinde en yakınındaki markete erişebilme olanağı sayesinde satın alma kolaylığı sağlanmıştır.

 

Tylenol

 

Tylenol bünyesinde danışmanlık hizmeti de bulunmaktadır. Bu alan sağlık görevlilerine yöneliktir. Hastalık teşhislerini daha iyi saptama ve hasta ilişkilerini daha sağlıklı bir şekilde yönetme önerileri sunar. Sağlık çalışanlarının oluşturacağı üyelik ile TylenolProfessional.com adresi üzerinden danışmanlık alma imkânı mevcuttur. Sağlık görevlileri için eğitim materyallerinin beraberinde numune dağıtımları yapılmaktadır.

 

Tylenol

 

Tylenol, sağlık bölümü öğrencilerine ve mezunlarına burs imkanları da sağlamaktadır. Potansiyel adayların geleceklerine yatırım yapmak ve destek olmak için yardımda bulunmaktadır. 

 

Tylenol

 

Tylenol Sipariş

 

Tylenol siparişleriniz için Amerika’daki ebay’den Amazon’a, CVS’den Walmart’a kadar dilediğiniz websitesinden sipariş verebilirsiniz. Bu ayrıcalık size her iki hizmetimizden de faydalanabilmenizi sağlamaktadır. Dolayısıyla isterseniz Benim için satın al servisimizle ürünü de bize aldırabilir, isterseniz Kendim Satın Alacağım servisimizle sadece kargo ve gümrük hizmeti alabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detaylarına aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 05/08/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp