iPhone XS

Apple yeni telefonları iPhone XS ve iPhone XR’ı tanıttı. Biz ise sizlere, gelen yoğun istek üzerine bugünkü yazımızda iPhone XS’ten bahsedeceğiz. iPhone XS, Apple’ın kendi deyimleriyle iki farklı boyutta süper retina ekranı, daha da hızlı Face ID’si, şimdiye kadarki en akıllı ve güçlü çipi, çığır açan çift kamer sistemi ve diğer üstün özellikleriyle Pre Order özelliği ile satışa çıktı. Daha evvelkilerden farklı olarak Türk kullanıcılarının tercihi olarak unlocked olarak da satışa sunuluyor.

 

 

 

 

 

iPhone XS, Silver, Space Gray ve Gold renk seçenekleriyle daha evvelki serilerine bir fark katmamış renk alternatifleriyle.

 

Kulaktan kulağa dolaşan iddialara göre Apple, yeni modelleri iPhone XS ve iPhone XR’yi Türkiye’de satışa sunmayacak, diğer bir duyum ise Türkiye’nin yeni iPhone’ların girişine izin vermeyeceği yönünde. Ancak her iki durumda da Türk kullanıcısının iPhone XS satın alması Amerika üzerinden gerçekleşeceğe benziyor. Hem fiyat avantajı hem de mevcut olmaması sebebiyle iPhone XS almak isteyen kullanıcılarımıza nasıl temin edeceklerini kısaca anlatacağız. Fakat ondan önce iPhone XS’in özelliklerine Apple’ın kaleminden kısaca bir göz atalım.

 

iPhone XS’te özel OLED ekranlarla ulaşılabilecek en yüksek çözünürlüğe ulaşılmış durumda. iPhone XS Max’ta ise şimdiye kadarki en büyük ekranları görmeye kendinizi hazırlayın.

 

Herkesin en büyük derdi cam kırılması sorunu, iPhone XS’te daha sağlam bir cam kullanılarak önlenmeye çalışılmış. Ancak siz yine de tedbiri elden bırakmayın ve amazon.com’a girip Screen Protector almayı unutmayın. Su ve toza dayanıklılık iPhone XS’te de devam ediyor.

 

iPhone X’te gelen Face ID teknolojisi, kullanıcıların talebi üzerine geliştirilmiş ve hızlandırılmış.

 

Şimdiye kadar kullanılan en hızlı çip sistemi iPhone XS kasasında yerini almış.

 

Arka kamera

 

  • 12 MP çift arka kamera
  • 1.8 geniş açılı lens
  • 2.4 telefoto lens
  • 2 kat hızlı sensör
  • Portre modu
  • 4K video kaydı

 

Ön kamera

 

  • TrueDepth kamera
  • 2.2 geniş açılı lens
  • Portre modu
  • 1080 video kaydı

 

Peki gelelim en can alıcı sorunun cevabına. iPhone XS nasıl satın alırım? Amerikanpaketim ile iPhone XS satın almanız iki seçenekle gerçekleşecek.

 

1 – Benim Adıma Siz Satın Alın

 

Satın almamızı istediğiniz iPhone XS linkini anasayfamızdaki ilgili alana girdikten sonra model seçeneklerini belirterek siparişinizi tamamlamanız yeterli. Satın alma ekibimiz sizin için, tercih ettiğiniz özelliklerdeki modeli satın alacak ve ürün Los Angeles sevkiyat merkezimize ulaştığında kargo (kargo bedeli 19 dolardır) ve vergi bedelini (vergi bedelini ürün bedelinin %20’sidir) tarafınıza iletecektir. Kargo ödemenizi tamamlamanız ardından 5 iş günü içerisinde teslimatınız Türkiye adresinize yapılacaktır. Tüm gümrük işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilecek olup, tarafınızdan ek ücret ya da belge talep edilmeyecektir.

 

2 – Kendim Satın Alacağım (Self Buy)

 

Bu yöntemde ise iPhone siparişinizi kendi kredi kartınızla satın alarak Amerikanpaketim Los Angeles adresimize sevk ettirmeniz gerekiyor. Paketiniz tarafımıza ulaştığında benzer şekilde kargo (kargo bedeli 19 dolardır) ve vergi bedelini (vergi bedelini ürün bedelinin %20’sidir) tarafınıza ileteceğiz. Kargo ödemenizi tamamlamanız ardından 5 iş günü içerisinde teslimatınız Türkiye adresinize yapılacaktır. Tüm gümrük işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilecek olup, tarafınızdan ek ücret ya da belge talep edilmeyecektir.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

                                                                                           

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...