Sugarbear Hair Vitamin

İçerisinde küçük mavi ayıcıklar bulunan Sugarbear Hair Vitamin saçları güçlendirme ve hızlı uzatma konusunda tüm dünyada çığır açmış durumda. Sugarbear Hair Vitamin özellikle online satışta ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkede son dönemde en çok tercih edilen saç bakım takviyesi olarak geçmektedir. Sugarbear Hair Vitamin’i bu denli özel kılan sebepler;


Sugarbear Hair Vitamin ilkin tamamen vejeteryan içeriklidir. Vejeteryanların takviye olarak almaları gereken keratin miktarını düzenlemek için  tavsiye edilirken, vejeteryan olmayanlarınsa saç ve tırnaklarının daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlayan Sugarbear Hair Vitamin aynı zamanda dünyanın ilk çiğnenebilen, jelibonumsu vitaminidir.  Anti alerjen olarak üretilmiştir ve içeriğinde kıvam arttırıcı jelatinler barındırmaz. Özellikle kullanıcı deneyimlerini okuyanlar Sugarbear Hair Vitamin hakkında iyi bir araştırma yapmış olacaklardır.


Sugarbear Hair Vitamin yaklaşık 2016 yılından beri Avrupa ve Amerika başta olmak üzere piyasaya sürülmüştür. Ülkemizde de son zamanlarda saç bakım takviyesi için merak konusu olup kullanıcı sayısı giderek artmaktadır. En azından Amerikanpaketim.com olarak gelen siparişlerden gözlemleyebiliyoruz. Çünkü Sugarbear Hair Vitamin’i hem orijinal olarak bulabilmek çok kolay değildir hem de fiyat olarak çok pahalı satılabilmektedir.


Sugarbear Hair Vitamin’in güncel fiyatı Türkiye’de 250-300 TL iken, Amazon.com’da aynı ölçülerde (60 kapsül) 29.98 dolara satılmaktadır. Sugarbear Hair Vitamin ve neredeyse artık tüm ürünler online olarak alınabildiği için, Amerikanpaketim.com gibi lisanslı kurye firması da yurt dışından sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırabildiği için Amerika’dan istediğiniz kadar Sugarbear Hair Vitamin de sipariş verebilirsiniz. Sözün özü hem orijinallik olarak hem de fiyat performans olarak çok daha karlı bir şekilde Sugarbear Hair Vitamin ve ihtiyacınız olan her ürünü istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler kısaca şöyle;


Sugarbear Hair Vitamin ya da ihtiyacınız olan diğer supplement, vitaminler, kozmetik, elektronik eşya vb. Amazon.com, eBay gibi güvenilir yerlerden istediğiniz kadar satın alıp teslimat adresi olarak Amerikanpaketim.com’un Amerika’daki ofisini, sevkiyat birimini gösterebilirsiniz. Ya da istediğiniz ürünleri bizzat bizim almamız için talimat verebilirsiniz. Çünkü Amerikanpaketim.com’un çalışma birimi de Amerika’dadır. Aldığınız ürünler bize gelir, bize geldikten sonra kargonuzu hazırlar 3-8 iş günü içinde gümrüğe takılma riski olmadan sizlere ulaştırırırz.


1 kg geçmeyen kargo paketlerinde extra gümrük ücreti ödemezsiniz yani diyelim siz Sugarbear Hair Vitamin’den 1 kg’ı geçmeyecek miktarda aldınız ya da 500 gram Sugarbear Hair Vitamin 250 gr başka bir ürün ve kozmetik alıp 1 kg’lık kargo paketi yaptırdınız bu paket için extra gümrük ücreti ödemezsiniz.


Ödemelerinizi kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. Alışverişinizdeki kargo ücreti, gümrük bedeli de hesaplandıktan sonraki toplam ödeme dışında gümrükten geçerken dahi ek ücret ödemezsiniz. Tüm ürünler herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.


Sugarbear Hair Vitamin siparişleriniz, diğer yurt dışı alışverişleriniz, aklınıza takılan sorular için bizlere whatsapp ve [email protected] adreslerinden yazabilir, youtube ve instagram adreslerinden takipte kalabilirsiniz. Sağlıklı alışverişler dileriz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
Bu blog 12-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...