Dji Air 2S Ürünleri

Dji Air 2S Ürünleri

Yurt dışından sipariş etmek istediğiniz Dji markalı ürünlerin, gümrük uygulamalarını uzman müşavirler üstlenerek alışverişinizi kolaylaştırıyor. Ürün bilgilerini bize ilettiğiniz takdirde tüm satın alma ve tedarik sürecini yönetiyoruz. Dilerseniz de ürünün bulunduğu internet sitesinden satın alma işleminizi yaptıktan sonra Amerika’ da kayıtlı adresimize göndererek teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

Dji Air 2S Hakkında

 

Çin merkezli bir teknoloji şirketi olan Dji, 2006 yılında üretimlere başlamıştır. Ürün skalasında uçuş kontrol sistemleri, kamera, kamera sabitleyici, drone, insansız hava araçları (İHA), kamera kontrolcüsü yer almaktadır. Ürünlerin kullanımları oldukça basit ve kolay anlaşılabilir düzeydedir. Tüm Dji ürünlerini “The Dji Fly” uygulamasından yönetmek mümkündür.

 

 

 

 

Drone’de bulunan LED ışık sayesinde, gece görüşü desteklenmektedir. Drone kullanım esnasında daha iyi bir sürüş deneyimi için kumanda antenlerinin drone paralel olması gerekmektedir. Ayrıca drone kullanan kişinin üzerinde bulunan cep telefonu gibi elektronik cihazların internet ve bluetooth bağlantılarının kesilmiş olması tavsiye edilmektedir. Smart Photo özelliği sayesinde HDR çekim ile en yüksek performanslı görüntü seçilebilir.

 

 

Dji Air 2S Ürünleri

 

 

Dji Air 2S’in su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Bir önceki versiyon Dji drone’lerine kıyasla Dji Air 2S iletim ve engel algılama sistemleri açısından güncellenerek geliştirilmiştir. 5.4k video görüntü kalitesi sunan Dji Air 2S en fazla 30 dakikalık uçuş süresine sahiptir. Fotoğraf kalitesi ise 2.4 boyutundadır. Zoom (yakınlaştırma) özelliği 8x şeklindedir. Sd kart ile çalışan Dji Air 2S drone 95 dakikalık bir şarj etme süresine sahiptir.

 

 

Dji Air 2S Ürünleri

 

 

Ürünün frekans bağlantı gücü ve max uçuş menzil özellikleri, uçuş şartlarının elverişli olmasına bağlı olarak kullanılabilmektedir. Ürünün kullanılacağı bölgede belirlenen drone kuralları çerçevesinde kullanılması tavsiye edilmiştir. Üründe düşük duraklı olan ND filtreleri mevcuttur. Yüksek duraklı olan ND filtreleri ayrıca satılmaktadır.

 

 

Dji Air 2S Ürünleri

 

 

Dji ürünleri garanti süreleri boyunca sınırsız bakım ve onarım için servise gönderilebilir. İnternet sitesi üzerinden ürün kodunu girerek kalan ücretsiz bakım sürenizi öğrenebilirsiniz. Media Markt, Aliexpress gibi anlaşmalı firmalardan ve bu firmaların internet sitelerinden Dji drone ve kameralarını satın alabilir ya da markaya ait resmî web sitesinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Dji Air 2S Ürünleri

 

Dji Air 2S Türkiye

 

Dji ürünlerini Amerikanpaketim uygulamasından 3 adımlı “Benim İçin Satın Al” veya “Kendim Satın Alacağım” servislerini kullanarak tedarik edebilirsiniz. Benim İçin Satın Al hizmetinin ilk aşaması müşteri tarafından ürünün bulunduğu web siteden ürünü sipariş ederek ödeme işleminin yapılmasıdır. İkinci aşama opsiyoneldir. Türkiye’de uygulanan etiketlere KDV dahil olma durumu Amerika bölgesinde uygulanmamaktadır. Ürünün ödeme aşamasında eğer varsa vergi/kargo ücreti çıkabilir. Bu masrafların olması durumunda müşteriye iletilir. Son aşamada kargonun bize ulaşmasından itibaren bulunduğunuz adrese teslim edilecek olan kargo ve gümrük vergisi ücretinin ödenmesi yapılır.  Diğer detaylar için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp