Santos de Cartier

Santos de Cartier

Özellikle erkeklerin en gözde aksesuarlarından olan kol saatleri uzun yıllardır büyük rağbet görüyor ve en popüler markalardan biri Santos de Cartier. Yüz yılı aşkın zamandır ürünlerini satışa sunan Santos de Cartier ürünlerini Amerika’dan satın almak için detaylar yazının devamında.

 

 

 

Santos de Cartier Hakkında

 

Santos de Cartier 1904 yılında kurulmuş bir markadır. Lous Cartier tarafından havacıların uçuş ortasında zamanı bildirmesine yardımcı olmak amacıyla tasarladığı Cartier saatler orijinalliğini günümüze kadar korumayı başardı. 

Geometrik kadranı, kavisli boynuzları ve imzalı vidalarıyla uyumu ve estetiği bir arada içerisinde barındıran Santos de Cartier dünyanın çeşitli bölgelerinde hala büyük bir ilgiyle izleniyor. Cartier, yıllar içerisinde modaya ayak uyduran ürünleri ile devamlı ön planda başarmıştır. Bunun yanı sıra orijinalliğinden ödün vermeyerek klasik ürünleri de muhafaza etmiştir. 

 

 

 

 

Markanın ürün yelpazesi de durduğu yerde durmamış, saatin yanı sıra çeşitli aksesuarlar, takılar ve mücevherler mağazaların reyonunda yerini bulmuştur. Santos de Cartier ürünlerinden bazıları şöyle:

  • Takılar: Bilezik, yüzük, kolye, küpe, nişan yüzüğü ve alyans gibi takı çeşitleri.
  • Çantalar: Hediyelik çantalar, ona özel çantalar gibi kategoriler.
  • Kişisel aksesuarlar: Cüzdan, kol düğmesi, kemer, eşarp, anahtarlık ve kart cüzdanı gibi kişisel ürünler.
  • Ev dekorasyon: Dekoratif objeler, bebek hediyelikleri, oyuncaklar ve daha fazlası.
  • Yazı & kırtasiye: Özel yazı gereçleri, defter, ajanda ve masa aksesuarları.
  • Gözlükler: Erkek gözlük, kadın gözlük ve güneş gözlükleri.
  • Kokular: Kadın parfüm, erkek parfüm, parfüm hediye seti ve yüksek parfümler.

 

 

Santos de Cartier

 

 

Görüldüğü üzere Santos de Cartier ürün yelpazesi ihtiyaçlar silsilesine göre çok farklı şekillerde gelişim göstermiş. Gerek hediyeliklerde gerekse kişisel kullanımda tercih edilebilecek olan çok sayıda ürün çeşidi bulunuyor. Dünyanın çeşitli şehirlerinde de butikleriyle ve internet satışlarıyla ürünlerin pazarlaması yapılıyor.

 

 

 

Santos de Cartier

 

Santos de Cartier Türkiye

 

Orijinal Santos de Cartier ürünlerine ulaşmak istiyorsanız, alışverişi Amerika’dan yapmak en doğru tercihtir. Gümrüğe takılmadan Amerika’dan sipariş vermenin en güvenli yolu ise Amerikanpaketim’dir. Biz Amerikanpaketim olarak, satın alma seçeneklerinize ek olarak Santos de Cartier ürünlerini Türkiye adresinize sorunsuz bir şekilde teslim etme imkânı sunuyoruz. Benim için satın al seçeneğimiz ile ürünü sizin için satın alıyor, adresinize kadar teslim ediyoruz. Kendim satın alacağım seçeneğimiz ile satın alacağınız ürünün diğer işlemlerini üstleniyoruz. Her iki şekilde de ne kargo ne de gümrük işlemleri canınızı sıkmayacak. Tüm işlemler bizim tarafımızdan halledilecek. Hizmetler hakkında detaylı bilgilerin anlatıldığı videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 25/08/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp