Purina

Evcil hayvan mamasında bir dünya devi haline gelmiş olan Purina, sektörde ürünleri, kalitesi ve güvenilirliğiyle öne çıkıyor. Evcil hayvanlarınızın beslenmesini sizin kadar önemseyen Purina ürünlerini sizin için Amerika'dan alıyor ve zahmetsiz, güvenli bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz. Daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okumayı unutmayın.

 

 

 

Purina Hakkında

 

Purina, “Sizin evcil hayvanınız, bizim tutkumuz.” Sloganıyla sektördeki aktivitesine başlayan ve bunu başarıyla sürdüren bir marka. Kedi ve köpeklerin genel sağlığını destekleyecek mamaları ve takviyeleri üreten marka ürünlerini akıllı bir içerik karışımıyla formüle ediyor. Firma, kullanılan bileşenlerin nasıl tedarik edildiğine dair sıkı bir denetim mekanizmasına da sahip. Purina’nın uzmanları hava koşulları, havanın kalitesi ve hayvancılık yönetimi uygulamalarına kadar her adımı titizlikle takip ediyor. 

 

 

 

 

Purina’nın piyasaya sunduğu ürünlerin neredeyse tamamını Amerika’da üretiyor. Üretimin tek bir merkezde toplanmış olması kaliteli bir denetim sağlıyor, her adımın izlenmesine olanak tanıyor. Ürünlerde kullanılacak malzemeler kalite güvence personelleri tarafından denetimden geçiriliyor. Kalite açısından uygun bulunan malzemeler formüllere uygun şekilde hazırlanıyor. Paketlenene kadar binbir türlü kalite kontrolünden geçirilen ürünler evcil hayvanlarınızın mama kaplarındaki yerini almaya hazır bir şekilde sunuluyor. 

 

 

Purina

 

 

Purina’nın alerjen azaltıcı özelliğiyle öne çıkan ürünleri Pro Plan LiveClear, kedi tüyü ve kepeğindeki alerjenleri önemli ölçüde ortadan kaldırıyor. Bu özelliğinin yanında pek çok besleyici besin de içeriyor. Somonlu, hindili ve tavuklu Pro Plan mamalarının yanı sıra alerjen azaltıcı durulama gerektirmeyen kedi şampuanı da hayvan severlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. 

 

 

Purina

 

 

Purina’nın sağlıklı yaşlanma formülüne sahip kedi ve köpek ürünleri de bünyesinde yer alıyor. Pro Plan 7 Yaş Üzeri Kuru Köpek Maması, uyanıklığı ve zihinsel aktiviteyi destekleyen bir formüle sahip. Pro Plan Prime Plus 7 Yaş ve Üzeri Kedi Maması tavuk ve pirinç içeriyor. Yaşlı kedilerin ömrünü iyileştirmek ve uzatmak için hazırlanan yenilikçi kuru bir formüle sahip. Purina One Plus Kuru Kedi Maması da bu amaçla üretilmiş ürünler arasında yerini alıyor. 

Purina Pro Plan’ın probiyotikli ürünleri köpeklerinizin endişeli davranışlarını gideriyor, stresli durumlarla başa çıkmalarına yardımcı oluyor ve pozitif duygusal durumları teşvik ediyor. Marka yalnızca evcil hayvanlar için kuru ve yaş mamalar, kişiselleştirilmiş kedi ve köpek mamaları, besin takviyeleri sunmakla sınırlı kalmıyor. Kedi kumları ve şampuanlar da ürünler arasında yerini alıyor.

 

 

Purina

 

Purina Türkiye Sipariş Ver

 

Kendi çocuğunuz gibi sevdiğiniz sevimli dostlarınızın Purina marka mamalarını sizler için Amerika'dan getiriyoruz. Amerikanpaketim ile yapacağınız alışverişler, sizleri tüm gümrük ve kargo işlemleriyle uğraşma zahmetinden kurtarıyor. Sitemizde yer alan “Benim İçin Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım.” Seçenekleri güvenli alışverişe olanak tanıyor. Bu seçeneklerden dilediğiniz birini seçerek Amerika'dan güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Amerikanpaketim hizmetlerinden nasıl yararlanacağınıza dair sitemizdeki videoları izleyebilir, aklınızdaki soru işaretlerini WhatsApp hattından hızlıca giderebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 25-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...