DMSO Hakkında

DMSO Hakkında

Son günlerin en çok talep edilen ürünlerinden biri olan DMSO hakkında bilmeniz gerekenleri ve nasıl satın alıp getirtebileceğinizi bu makalemizde aktaracağız. Yazımıza başlamadan evvel DMSO’nun supplement kategorisinde ve sıvı olması sizi ürkütmesin, tüm gümrük işlemlerinizi sorunsuz olarak tamamlayarak adresinize teslim edeceğiz.DMSO Nedir?


DMSO odundan elde edilen organik kükürtlü bir maddedir. DMSO, renksiz ve organik olmasıyla beraber normal şartlar altında sıvı haldedir. Uygun önlemler ve doğru kullanım halinde zararsızdır. DMSO  1963 yılından bu yana ilaç olarak kullanılmaktadır. Daha çok kullanım amacı lokal ağrı kesici olmuştur. Günümüzde de alternatif tedavi rolü üstlenmektedir. Özellikle, kanser ve enfeksiyon dışındaki inflamatuvar durumlarında semptomlar çok şiddetli ise veya diğer tedaviler cevap vermiyorsa DMSO önerilebilir.DSMO’nun doğru kullanımı çok önemlidir. DMSO’nun zararlı olabilecek etkilerini kaldırıp ağrı kesici krem haline dönüştürülür. Bu alternatif ağrı kesici krem, Dr. Hartmut Fischer tarafından geliştirilen formül ile DSMO markası altında piyasaya sunulmuştur.Alman DMSO markasının ürünleri krem ve sıvı şekilde bulunmaktadır. Ürünlerde DMSO içeriğinin yanında ek olarak magnezyum, aloe veralı ve gül kokulu gibi çeşitleri bulunmaktadır. Krem olanların önerilen kullanım şekli; direkt olarak cilde sürülmesi ve daha etkili olabilmesi için sürülen yerin üzerinin kapatılmasıdır. Sıvı şeklinde olanın kullanım önerisi ürüne göre değişmekle beraber belirli bir sıcaklıkta ki suyun içinde bekletilip kristal şeklinde olan içeriğin sıvıya dönmesiyle dikkatli bir şekilde uygulanması gerekmektedir.Sıvı halde bulunanların içeriğinde magnezyum yağı ve aloe arborescense bulunurken, krem şeklinde olanlarında ise gül kokusu ve aloe vera bulunur.Önerilen kullanım durumu eklem ağrılarının varlığıdır.Kullananlar tarafından belirtildiği üzere ağrı üzerinde olumlu etki yaratarak, hemen etki ediyor. Diğer kimyasal ilaçların ve tedavilerin veremediği çözümü onlara vererek ağrılarının azalması DMSO’nun ağrı kesici özelliğinin güçlü olduğunu gösteriyor. DMSO markasının ürünleri, var olan ağrının etkilerini azaltarak ağrıyı bir müddet vücuttan uzak tutmayı vadediyor.DMSO bir mucizedir. Fakat tek başına uygulandığında insan sağlığını tehlikeye sokabilir. Bu yüzden Dr. Fischer'ın geliştirdiği DMSO markasının ürünleri ile insanlara ağrı güvenle kullanabilecekleri DMSO özlü ürünler sunmaktadır.DMSO Siparişi Nasıl Verilir?


DMSO, farklı markaların bünyesinde satılabilir. Öncelikle amazon’u incelemenizi öneririz. Aşağıda birkaç amazon ürününü de iletiyor olacağız. Amazon’da ya da bir başka sitede satın almak istediğiniz DMSO ürününün linkini websitemize ekliyor ve siparişinizi oluşturuyorsunuz. Sizin için satın alıyor, kargo ve gümrük işlemleriniz ardından Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Sizden herhangi bir belge, reçete vs istemiyoruz. Nasıl sipariş vereceğinize dair ilgili videomuz hemen aşağıdadır.İster DMSO siparişi vermek isteyin, ister Amerika’dan bir başka supplement getirmek isteyin, tüm siparişleriniz için hem satın almada, hem kargoda hem de gümrük işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp