HumanN Chews

Humann’ın kalp dostu ürünü HumanN Chews çiğneme tabletlerini sizler için Türkiye adresinize kadar getiriyoruz. Satın alma işlemi dahil olmak üzere kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. Sorunsuz teslimat için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

HumanN Chews Hakkında

 

Kalp hastalıkları başta olmak üzere tansiyon, diyabet gibi pek çok hastalık her geçen gün hızla yayılmaya devam ediyor. Bu hastalıklar artış gösterirken, insanlar basit ve etkili yöntemlere daha çok rağbet ediyor. HumanN Chews ürünü de bu şekilde ortaya çıkmış bir ürün. Kalp sağlığı, zindelik ve tansiyon üzerinde etkili olmak üzere tasarlanan çiğneme tablet günlük tüketime uygun ve lezzetli bir şekilde formüle edilmiş. İçerisinde 3 doğal besin yer alıyor:

  • Enovita: Üzüm çekirdeği özü, Şarap ülkesi Fransa’dan gelen üzüm çekirdeği özü. Klinik olarak ispatlanmış 150 mg antioksidan içeriği ile tablet içerisinde bulunuyor.
  • GDO’suz Pancar kökü tozu, ABD’de de GDO’suz ürün bulmak oldukça zor fakat bu pancarlar %100 GDO’suz bir şekilde yetiştiriliyor ve tabletin içerisinde yer alıyor.
  • Yapay tatlandırıcı kullanmamak adına doğal nar meyvesi aroması da lezzet için çiğneme tabletin içerisinde bulunuyor.

 

 

 

 

Üzüm çekirdeği özü ve pancar kökü tozu ile etkisini gösteren çiğneme tablet için lezzet de elbette çok önemli. Lezzetli olmayan bir ürünü günlük rutine dahil etmek oldukça zor olacaktır. Bunun için HumanN Chews çiğneme tableti içerisinde doğal nar aroması eklenmiş ve sevilerek tüketilecek bir ürün haline getirilmiş. Faydaları ise şöyle sıralanabilir:

  • Kalp sağlığını olumlu etkiler
  • Sağlıklı tansiyon ölçülerinin korunmasını sağlar
  • Dolaşım sistemi ve kan akışını normal düzeylerine getiri
  • Enerjinizi artırır, zindelik sağlar
  • Vücudun nitrik asit üretimini artırır
  • Oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olur

 

HumanN Chews

 

 

İnsan vücudunda serbest radikallerden kaynaklı olarak oksidatif stres artar. Oksidatif stresin artması vücutta pek çok olumsuz sonucu doğurur. Bunlardan bir tanesi de nitrik oksit üretiminin yavaşlamasıdır. Ayrıca yaşlandıkça da nitrik oksit üretimi azalmaktadır. Nitrik oksit seviyesini korumak için üzüm çekirdeği özü büyük rol oynamaktadır. Klinik olarak yapılan incelemelerin bir neticesi olarak çiğneme tabletin içerisine de bu sebeple üzüm çekirdeği özü eklenmiştir.

HumanN Chews günlük iki adet olmak üzere istenilen zamanda çiğnenerek tüketilir.

 

 

 

HumanN Chews

 

HumanN Chews Satın Al

 

Çiğneme tablet olan HumanN Chews’i Türkiye’de satın almak için Amerikan paketim olarak sizlere çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler arasında benim için satın al ve kendim satın alacağım hizmetleri çok tercih ediliyor. Benim için satın al hizmeti ile ürünü sizler için satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Kendim satın alacağım hizmeti ile satın alacağınız ürünün kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. İki şekilde de ürünü sorunsuz bir şekilde size teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 30-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...