Shiseido Ürünleri

Beden, zihin ve ruh arasındaki uyumdan gücünü alan Shiseido, dünyanın en eski kozmetik şirketidir. Oryantal estetiğini ve duyarlılığını Batı bilimi ile birleştiren en gelişmiş teknolojileri kullanarak ürünleri geliştirmek için eşsiz bir yetkinliğe sahiptir. Amerikanpaketim olarak Shiseido ürünlerini Amerika'dan kolay bir şekilde temin ediyor ve kapınıza kadar getiriyoruz. Shiseido markası ve Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgiye yazının devamında ulaşbilirsiniz.

 

 

Shiseido Hakkında

Shiseido'nun tarihi sadece ürün ve hizmetler hakkında bir hikaye değildir. Kültür ve yaşam tarzının yönlerini de dikkate almak ve her zaman yeni bir değer yaratmak isteyen, daha geniş bakış açısına sahip bir markanın hikayesidir. İlk batı tarzı eczane olarak Japonya’da 1870’lerde ortaya çıkan marka, makyaj malzemeleri, parfüm gibi alanlarda popülerliğini artırmıştır. Beden, zihin ve ruh arasındaki uyumdan gücünü alan Shiseido, dünyanın en eski kozmetik şirketidir. Oryantal estetiğini ve duyarlılığını Batı bilimi ile birleştiren en gelişmiş teknolojileri kullanarak ürünleri geliştirmek için eşsiz bir yetkinliğe sahiptir. Son derece zorlu standartlar, mevcut ve büyüleyici tasarıma uygun olarak ve gelişmiş doku bilimi yoluyla duyularınıza hitap eden ürünlerde biyoteknoloji ile mükemmel bir uyum içinde çalışmak için en ileri teknolojiyi kullanan Shiseido, yaşam tarzınıza uygun güzel bir cildi garanti ediyor.

 

Shiseido Ürünleri

 

140 yılı aşkın bir süredir, Shiseido güzellik kavramını yeniden tanımladı ve bilgisini, gücünü yaydı. Dünyanın her yerinde güzellik olduğunu savunan marka, bilim, sanat ve Ar-ge’de güzellik bulunduğunu belirtiyor. Sahip olduğumuz ilişkilerde, kullandığımız ürünlerde ve dünya ile nasıl etkileşimde bulunduğumuzda güzellik bulduğumuzu anlatan misyonlarıyla da oldukça dikkat çekici bir tavıra sahipler. Koku ve hissetme konusunda geleneksel ve modern dünyayı birleştiren Shiseido Zen parfüm ile ortamda dikkatlerinizi üzerinize çekebilirsiniz. İçinde barındırdığı zen amber, çiçeksi taze koku ile stresi azaltarak dingin bir havaya bürünmenizi sağlar. Modern dünyanın enerjiyle kesiştiği noktada sizi etkileyen bir aromaya sahiptir. Yeni, modern bir dilde tatlılık ve kadınlık taşıyan kehribar ve ahşap ile katmanlı çiçek tazeliğinde nefes olarak tanımlayabileceğimiz Shiseido Zen, etkili ve çarpıcı aromasıyla kokunuz sayesinde unutulmanızı önleyecektir. Kokunuzla her ortamda dikkat çekebilir ve ilgi odağı olabilirsiniz.

 

Shiseido Ürünleri

 

Makyaj malzemeleri alanında da önemli yer edinen Shiseido fondöten, kapatıcı ve pudra konusunda da iddiasını kanıtlamıştır. Cildinizi kusursuz hale getirmek için tasarlanmış, her cilt tipi için güzel dokulu temeller ile yaratılmış fondötenler ile ışığınızı en doğal haliyle yansıtabilirsiniz. Bu an, bu hayat güzel.’ mottosuyla ilerleyen Shiseido, size sonsuz bir enerji kaynağı olan ürünleriyle göz dolduruyor. Güneşten korunmak isteyen ve güneş makyajı yapmayı sevenler için de tasarlanmış olan Shiseido güneş kremi vazgeçilmeziniz olabilir. Parlak cilt koruma ve önleme Shiseido güneş kremi ile başlar. Pürüzsüz ve nemlendirici güneş kremleri günlük kullanım için de uygun şekilde üretilmiştir.Su geçirmez cildinizi koruyan Shiseido güneş kremi ile en güneşli günlerde bile parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.  Amaç sadece hidrat değil cildinizi korumak olmalı.

 

Shiseido Ürünleri

 

Shiseido Türkiye Satın Al

Shiseido ürünlerine Amerikanpaketim ile ulaşmak çok kolay. Sizin için ürünü Amerika'dan tedarik ediyor ve en kısa sürede kapınıza kadar getiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Shiseido ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 06-04-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...