Kuboraum Glasses

Klasik güneş gözlüklerinden sıkılmadınız mı? Her markanın birbirinin kopyası olan modellerden bunalmadınız mı? Kuboraum size, farklı olmayı, dikkat çekmeyi, `gözlüğünü nereden aldın` sorusuyla muhatap olmanızı sağlıyor.

 

 

Kuboraum Glasses Hakkında

 

Bir güneş gözlüğü üreticisi olan Kuboraum Glasses, güneş gözlüğü takanların bir güneş gözlüğünden fazlasını vadeden bir markadır. Kişiliği ve karakteri vurgulayan tasarımlarıyla ön plana çıkan Kuboraum Glasses, 2012 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde kurulmuştur. İtalyan zanaatı ile Berlin disiplinini ortak bir yaratıcılık kapsamında birleştiren marka, aslen İtalyan menşeilidir.

 

 

Kuboraum Glasses gözlükleri, el işçiliği temeline dayanır. Kuboraum'un arkasındaki kurucu ikili; sanatçı, heykeltıraş ve tasarımcı Livio Graziottin ile antropolog, iletişim ve pazarlama uzmanı Sergio Eusebi’dir. Kuboraum Glasses’i geleneksel gözlük üreticilerinden ayıran oldukça değişik bir özelliği var. Bu da markanın herhangi bir logoya sahip olmamasıdır.

 

 

Kuboraum Glasses tarafından üretilen her güneş gözlüğü, kendine has özel görünümüne, özel gücüne ve özel kişiliğine sahiptir. Bir gözlüğün ötesinde adeta bir maske olan Kuboraum Glasses gözlükleri, kendini değil onu takan kişiyi vurgulamak ve ön plana çıkartmak için tasarlanmıştır. Logosu olmamasının sebebi de tam olarak budur. Sahibiyle bütünleşen ve sahibinin adeta bir parçası haline gelerek onun karakterini yaratan bu gözlükler, ilginç tasarımlarıyla büyük fark yaratıyor.

 

 

Kuboraum Glasses sahipleri, kendilerini farklı bir şekilde konumlandırarak özel bir tarza sahip olabilir. Diğer sıradan gözlük markalarından tamamen ayrılan ve yaşam tarzının bir parçası haline bu gözlükler, yalnızca güneş koruyucusu değil aynı zamanda optik seçeneklere de sahip. Ayrıca belirli bir iade politikasına sahip olan marka, müşteri memnuniyetini de üst safhada tutuyor. Hem kadın hem erkek hem de çocuklar için ürünler sunan Kuboraum Glasses, unisex gözlük seçenekleriyle de göz dolduruyor.

 

 

Kuboraum Glasses, baskın ve genel geçer gözlük estetiğine karşı bir duruşa sahiptir. Pazar araştırmasına, genel eğilimlere ve bireysel ifadeden çok toplumsal ifadenin dikkate alınmasına dayanan geleneksel endüstriyel üretim ve pazarlama mantığından uzak olan Kuboraum Glasses, tamamen bireysel, spesifik ve özel bir tasarım politikasına sahiptir. Kuboraum, Glasses, bireysel, kültürel, görsel ve kavramsal ilkeleri göz önünde bulundurur. Bu sebeple logosu yoktur ve markanın ürünlerinde adı bile yer almaz. Çünkü marka politikasına göre bir gözlük satın alındıktan sonra, tamamen sahibinin bir parçasıdır.

 

 

Kuboraum Glasses Satın Al

 

Kuboraum ürünlerini şu anda sadece kendi sitesinden alabiliyorsunuz ve Türkiye’ye kargo yapmıyor ancak üzülmeyin, Amerikanpaketim ile Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım servislerimizi kullanarak Kuboraum gözlüklerine sahip olabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki videolarımızda.

 

 

Bu blog 22-06-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...