Hermes Çanta

Hermes Çanta

Eşsiz ve kaliteli görünümleriyle her kadının dolabında olması gereken Hermes marka çanta siparişlerini Amerikanpaketim servislerini kullanarak verebilirsiniz. Alışverişlerde rastlayacağınız gümrük, vergi ve kargo işlemlerinin tamamını üstlenen Amerikanpaketim hizmetleri ile daha hızlı sürelerde ürün teslimatınız gerçekleştirilmektedir. İçeriğin ilerleyen bölümlerinden Hermes çantalarıyla ve servislerimizle ilgili bilgileri okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Hermes Çanta Hakkında

 

1837 yılında kurulan Fransız markası Hermes, lüks giyim, aksesuar, ev/yaşam eşyaları ve parfümeri kategorilerinde ürünler sunmaktadır. Hermes’ in bugün ürün segmentlerine verdiği ağırlık yaklaşık olarak %15 hazır giyim, %12 eşarp, %30 deri ürünler ve %43 ev/yaşam eşyalarından oluşmaktadır. 

 

 

 

 

Hermes çanta modellerinde genellikle ana malzeme deridir. İkonik figürler, zamansız ve her modaya uygun tasarımlar ile Hermes çanta stilleri oldukça rağbet gören ürünleri arasındadır. Timsah, deve kuşu ve yılan derileri kullanılan Hermes çantalar yatırımlık parçalar olarak görülmektedir. 

 

 

Hermes Çanta

 

 

Kol çantaları, omuz çantaları, el çantaları, bel çantaları, clutch çantalar ve sırt çantaları ile her ortama ve tarza uyum sağlayan Hermes modelleri bulunmaktadır. Çeşitli desen ve materyallerden hazırlanan çanta askıları ile kendi stilinizi yaratmanız ve klasik çanta modellerini farklılaştırmanız mümkün. Çantaların çoğunda askılar çıkarılıp takılabilmektedir. 

 

 

Hermes Çanta

 

 

Hermes çanta boyutları 4 başlık altında tutulmaktadır:

  • Extra küçük boy modeller,
  • Küçük boy modeller,
  • Orta boy modeller ve
  • Büyük boy modeller. 

Hermes çantalar genellikle klasik tarzda üretilmektedir. Fakat birçok yan ürün ile çanta kategorisi çeşitlendirilmiştir. Çanta modellerinde en çok 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Mat, parlak, süet gibi farklı görünümlerde Hermes marka çantalar yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar ünlü tasarımcılarla çalışan Hermes’in altın ve gümüş kaplamalı çanta formları da bulunmaktadır. 

 

 

Hermes Çanta

 

 

Kadınlarda olduğu gibi erkekler için de geniş kullanım alanına sahip çanta türleri bulunmaktadır. Hermes’in sırt çantası, omuz çantası, spor çantası ve bel çantası gibi modelleriyle, erkeklere yönelik tasarlanmış farklı tarzda çantaların satışları mevcuttur. 

 

 

Hermes Çanta

 

 

Hem erkek hem kadın hem de unisex cüzdan ve kartlık modelleri de Hermes koleksiyonlarında yerini almıştır. Çantalara kıyasla daha desenli ve renkli cüzdan, kartlık ve pasaport kılıflarında markanın baş harfi olan ‘H’ logosu vardır. 

 

 

Hermes Çanta

 

Hermes Çanta Sipariş

 

Orijinal Hermes marka çantalara sahip olmak için yurt dışı alışverişlerinizde tüm vergi, gümrük ve teslimat işlemlerini tamamlayan Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım servislerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Her iki hizmette de Amerikanpaketim güvencesiyle siparişleriniz adresinize kargolanmaktadır. Servislerle alakalı tüm sorularınızı WhatsApp hattı üzerinden yönlendirebilirsiniz. Aşağıda bulunan videolardan hizmet prosedürlerini öğrenerek sipariş vermeye başlayabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 02/12/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp