ebay com

ebay com

Ebay com, dünyanın en çok alışveriş ve satış yapılan websitesi olarak amazon ile birlikte en önde gidiyor. Fakat ne yazık ki Türk kullanıcıları, Türkiye’den ebay com üzerinden alışveriş yapamıyorlar. Vergi sorunu yüzünden kapanan Paypal sebebiyle Türk kullanıcılarına kapanan ebay com kapısını Amerikanpaketim olarak yeniden açıyoruz. Ebay com’dan vermek istediğiniz dilediğiniz ürünü sizin için satın alıyor ve Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Amerikanpaketim kullanıcısı olarak ister ürünü bize aldırabilir, isterseniz de kendiniz satın alıp, bize sadece kargolama ve gümrükleme işlemlerini yaptırabilirsiniz. Birçok websitesi hala Türk kredi kartlarını Kabul etmemektedir. Üzülmenize gerek yok, sipariş vermek istediğinizi ürün linkini bize iletirseniz, sizin için satın alabiliriz. Ya da kendiniz satın alarak, Los Angeles’taki adresimize gönderebilir, daha uygun kargo ücretleri ve gümrük hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Gümrük İşlemlerinizi Ücretsiz Yapıyoruz!

Klişelerin dışına çıkarak, oyunu değiştiren bir hizmet anlayışı ile gümrük hizmetlerinizi ücretsiz yapıyoruz. Dilediğiniz her ürünü, evet HER ÜRÜNÜ kargolatabilir, gümrük işlemlerini bize yaptırabilir, hiçbir evrak ve ek hizmet ücreti ödemeden kapınızda teslim alabilirsiniz.

 

19$’dan Başlayan En Uygun Kargo Ücretleri

Benzer firmaların 40$’dan başlayan kargo ücretlerine kıyasla, 19$’dan başlayan, hiçbir ek gizli ücreti olmayan kargo ücretlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Üyelik Ücreti Yok

Amerikanpaketim’de her ay sizden üyelik ücreti adı altında ödeme talep edilmez.

 

Amerika’dan Dilediğinizi Getirtin

Aklınıza gelebilecek elektronik ürünlerden kozmetik ürünlere, yiyeceklerden parfümlere, oto parçalarından koleksiyon ürünlere kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü, adet limiti olmaksızın getirtebilirsiniz.

 

5 Günde Teslimat

Amerika adresimize ulaşan paketlerinizin ödeme emrini vermeniz ardından express kargolama ile 5 günde adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

 

Dilediğiniz Şekilde Ödeyin

Siparişlerinizi ister kredi kartınızla vade farksız 3 taksitle, dilerseniz papara ile, dilerseniz de banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp