Prada Sipariş

Prada Sipariş

Dünyanın en ünlü lüks markalarından biri olan Prada’nın Türkiye’de bulamadığınız ya da fahiş fiyatlarla satılan modellerini Amerika’dan adresinize teslim ediyoruz. Detayları yazımızda.

 

 

Prada Hakkında

 

Mario Prada tarafından 1913 yılında Milano’da kurulan Prada, İtalya menşeili bir lüks giyim markasıdır. Ürettiği eşyaların ve kullandığı derilerin kalitesi ile dönemin İtalya kraliyet ailesinin resmi tedarikçiliğini yapan marka, yalnızca sunduğu ürünler değil aynı zamanda açtığı mağazaların sanatsal mimari ve özel tasarıma sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor.

 

 

1978 yılında kurucu Marip Prada’nın torunu olan Miuccia Prada'nın yönetimine girerek radikal bir çıkış yakalayan Prada, çok kısa bir zaman içerisinde yerel bir moda evinden uluslararası bir moda devine dönüştü. Yıllık cirosu üç milyar doların üzerine çıkan Prada, kadın ve erkek giyimin yanı sıra, ayakkabılar, aksesuarlar, parfümler ve gözlükler üretiyor.

 

 

Sadeliğin Zarafetle Buluşması

 

Prada, sadelik ve zarafetin bir araya geldiği şık ve kaliteli ürünleriyle kendisini apayrı bir yere konumlandırmış durumda. Oldukça köklü bir marka olarak genceler arasında da epeyi popüler olan Prada, lüks ve zarafetin yanı sıra gerek spor kıyafet gerekse spor ayakkabılarıyla da gençler tarafından tercih ediliyor. Benzer bir biçimde çanta ve gözlükleri hemen her yaştan insanın ihtiyaçlarına cevap veriyor. Özellikle de son zamanlarda sadelikten bir miktar sıyrılıp daha renkli ve frapan tasarımlarla kendisini gösteren Prada, değişen şartlara harika adaptasyon sağlayan bir marka.

 

 

Modanın hızla değiştiği ve 2 yıl önce giyilen ürünlerin bugün demode sayıldığı günümüzde Prada, moda camiasının trend belirleyici otoriteleri arasında yer alıyor. Buna karşılık olarak Prada, verdiği hizmetin müşterileri tarafından gerçekten sevilmesini önemsiyor. Miuccia Prada bir söyleşide Prada markasından giyinenlerin, yalnızca markanın logosunu taşımak için değil aynı zamanda sevdikleri ve kendilerini yansıttığı için giymelerini önemsediğini belirtmiştir.

 

 

Yaratıcılık, modernizm ve inovasyon olmak üzere üç temel strateji, Prada’nın istikrar ve başarısının en büyük sebebidir. 10 milyar dolar dolaylarındaki piyasa değeri ile Prada, dünya üzerindeki en büyük moda evleri arasında ilk dörtte yer alıyor. Tasarım ve modelleriyle hayal gücünün sınırlarını zorlayan, yenilik ve stilin yanı sıra sofistike zarafetin temsilcisi bir marka olarak Prada, ürettiği çantalarla günümüzde bile bir statü sembolüdür.

 

 

Prada Amerika

 

Prada ürünlerini, herhangi bir kısıtlamanız olmaksızın ister ikinci el, isterseniz yeni olarak Amerika’dan kolaylıkla getirebilirsiniz. Daha evvel muhakkak denemiş olduğunuz bu süreçte muhtemelen en büyük sorunu gümrükte yaşadınız. Orada da Amerikanpaketim olarak biz devreye giriyoruz. Dilediğiniz Prada ürünü, her iki servisimizi de kullanarak sipariş verebilirsiniz. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye’deki adresinize teslim edeceğiz. Üstelik başka sitelerden vereceğiniz kozmetik, cilt bakımı, supplement, elektronik gibi ürünlerinizi de birleştirerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz. Detaylar için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 26/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp