Karhu

Ünlü koşu ve spor ayakkabı markası olan Karhu’nun istediğiniz tüm ürünlerini sizler için Amerika’dan satın alabilir ve kargo ile gümrük süreçleri ile ilgilenerek adresinize kadar teslim edebiliriz. Tüm bu işlemlerin ve hizmetin nasıl gerçekleşebileceğine dair detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

 

 

Karhu Hakkında

 

Karhu markası, Finlandiya’nın Helsinki şehir merkezinde küçük bir atölyede kurularak yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk dönemlerde kayaklar, ciritler ve diskler yapan Karhu markası, daha sonra üretim alanını genişletmeye başlayarak ayakkabılara yönelmiştir ve “Uçan Finli” lakabı ile tanınan ünlü sporcu Hannes Kolehmainen ve Ville Ritola’ya koşu ayakkabıları geliştirmiştir.

 

 

 

 

Karhu ismi Fince’de ayı anlamına gelmektedir. Finli sporcular dünyanın dört bir yanında Karhu ayakkabılar ile koşmaya başladığında Karhu markası büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Hatta Paavo Nurmi, Karhu ayakkabılarını giydiğin olimpiyatlarda dokuz altın madalya kazanmıştır. 1952 Olimpiyat oyunlarında ise Emil Zatopek, Karhu ayakkabıları ile üç altın madalya kazanmıştır. 

 

 

Karhu

 

 

Ardından başarılı bir spor ayakkabı markası olarak uluslararası alanında ilgi görmeyi başaran Karhu, 1970 yılında verimlilik odaklı geliştirilen ve ilk patentli Air Cushion orta tabanını üretmiştir. Yıllar geçtikçe verimliliği artıracak yeni modeller geliştirmeyi başaran Karhu, koşu ayakkabıları denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir. 

 

 

Karhu

 

 

Karhu ayakkabılarını özel yapan bir başka detay ise tam iki milyonu aşkın ayak taramasını analiz ederek ayakların ortalama şekline ve hacmine uyacak şekilde tasarlıyor olmasıdır. Karhu’nun kadınlara özel ayakkabı tasarımları da bulunmaktadır. 1916 yılından günümüze kadar büyüyerek gelmeyi başaran ve sürekli verimliliği daha da artıracak yeni tasarımlar ortayı koymayı başaran Karhu, Finlandiya’nın en önemli markalarından biridir.

 

 

Karhu

 

Amerika’dan Karhu Satın Alma

 

Dünyaca tanınmış koşu ayakkabıları üreticisi Karhu’dan dilediğiniz ayakkabıyı Amerika’dan satın alabilirsiniz. Amerika’dan dilediğiniz ürünü alabilmeniz adına iki adet hizmet seçeneği sağlayabilmekteyiz. İlk olarak Benim İçin Satın Al seçeneği ile ayakkabıyı sizler için satın alabilir, tüm gümrük işlemlerini halledebilir ve ardından da adresinize kargolayabiliriz. İkinci seçenek ise Kendim Satın Alacağım hizmetidir. Bu seçenek ile ürünü siz satın alabilirsiniz fakat biz de kargo ve gümrük işlemlerini sizler adına gerçekleştirebiliriz. Her iki hizmette de ürünlerin gümrükten kolayca geçeceğinin garantisini veriyoruz. Ürünleriniz gümrükte takılmaz ve adresinize kadar gelir. Üstelik kargo sürecinde son derece hassas davranıyoruz ve ürünlerine zarar gelmesini önlüyoruz. Kargo fiyatı avantajlarından yararlanmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylar aşağıdaki videolarda yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 30-05-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...