Cleo Coco Parfümeri

Cleo Coco'nun parfümeriden, vücut sabunlarına kadar uzanan bir ürün skalası vardır. Cleo Coco ürünlerini Amerika'dan sipariş etmeniz sandığınızdan daha kolay. Amerikanpaketim Amerika'dan istediğiniz ürüne ulaşmanızı sağlıyor. Cleo Coco ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

 

Cleo Coco Hakkında

Cleo Coco parfümeri alanında ürünleri bulunan Amerika kökenli bir markadır. Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleri bulunan Cleo Coco, ürün içeriklerinde alüminyum ve yapay kokular barındırılmamaktadır. Markaya ait ürünlerin içinde koltuk altı roll-onu, kuru şampuan-vücut pudrası ve vücut sabunları yer almaktadır. 

 

Cleo Coco Parfümeri

 

Tüm Cleo Coco ürünleri vücuda zarar vermeyen içeriklerle hazırlanmaktadır. Ürünlerin tek satışlarının yanı sıra kit halinde satışları da bulunmaktadır. En çok satılan Cleo Coco ürünlerinden bazıları şunlardır:

  • Vanilyalı koltuk altı deodorantı, 
  • Greyfurtlu koltuk altı deodorantı,
  • Lavanta özlü yüz ve vücut sabunu,
  • Bergamotlu vücut sabunu,
  • Lavanta ve vanilyalı kuru şampuan vb. 

 

Cleo Coco Parfümeri

 

Cleo Coco deodorantları kalıcıdır ve gün boyu etkilidir. Deodorantların içeriğinde aktif kömür tozu, kil ve bitkisel malzemeler yer almaktadır. Deodorantın yeterli gelmediği durumlarda örneğin spor antrenmanı esnasında, deodorant kullanımından önce vücut pudrasının kullanımı önerilmektedir. Böylelikle daha etkili sonuçlar alınmaktadır. 

 

Cleo Coco Parfümeri

 

Kıyafetlerde leke ve beyazlatma yapmayan vücut pudraları ve koltuk altı deodorantları, alüminyum içermediğinden her yaş aralığında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cleo Coco ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Birçok kullanıcının vazgeçilmezi duruma gelen Cleo Coco, en çok tercih edilen deodorant markalarından biri olmuştur.

 

Cleo Coco Parfümeri

 

Ürün esanslarında nane, fesleğen, bergamotu, lavanta, vanilya ve hindistan cevizi kullanılmaktadır. Hem koltuk altı deodorantları hem de vücut sabunlarının aynı kokulara sahip olması birlikte kullanım için idealdir. Cloe Coco ürünleri sayesinde kendi imza kokunuzu yaratabilirsiniz. 4’lü seyahat boy ürün kiti ürünleri ilk kez test edecek ve deneyimleyecek kişiler için son derece uygundur. 

 

Cleo Coco Parfümeri

 

Cleo Coco Türkiye Satın Al

Cleo Coco ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Amerikanpaketim sayfamıza gelerek dilediğiniz ürünü tek tuşla Amerika'dan sipariş edebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Cleo Coco ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu blog 22-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...