Moncler Alışveriş

Moncler Alışveriş

Dünyanın en popüler moda markalarını kapınıza kadar teslim ediyoruz. Üstelik kargo ve gümrük işlemlerini yaparak. Moncler’in ister yeni sezon, isterseniz Türkiye’ye henüz gelmemiş ürünleri, isterseniz de eski sezondan kalıp arayıp da bulamadığınız modellerini sizin için Amerika’dan adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Moncler Hakkında

 

Fransız Alpleri'ndeki popüler Monestier-de-Clermont kayak merkezinin adını taşıyan Moncler, kayak giyiminde lider bir markadır. Fonksiyonelliği moda ile birleştiren koleksiyonlar oluşturmak için dağcılık uzmanlarının bilgilerine başvuran Moncler, hafif ama yalıtkan ceketleri ve shearling astarlı botlarıyla da ön plana çıkıyor. Moncler, 1952 yılında René Ramillon tarafından Grenoble, Fransa'daki adını aldığı Monestier-de-clermont'ta kuruldu. Aslen bir Fransız markası olan Moncler, 2003 yılında İtalyan girişimci Remo Ruffini tarafından satın alındır. Merkez Milano, İtalya'ya taşınan marka günümüzde artık bir İtalyan markası olarak faaliyetlerine devam ediyor.

 

 

Moncler, başlangıçta çadır ve uyku tulumu yapan ve daha sonra işçilerin soğuktan korunma ihtiyacı nedeniyle ilk kapitone ceketlerini yaratan lüks bir moda markasıdır. Kapitone ceketleri o kadar popüler oldu ki, 1954'te K2 olarak da bilinen Karakurum dağlarına yapılan İtalyan tırmanışlarında kullanıldı. Daha sonra ise 1955 yılınca Makalu dağının zirvesine yapılan Fransız tırmanışında kullanıldı. 1964'te Moncler, Alaska tırmanışları için resmi tedarikçi oldu. Dört yıl sonra marka, Fransız yokuş aşağı kayak milli takımının resmi tedarikçisi oldu. Şu anda, ürün yelpazesi parka, palto, elbise, etek, triko ve daha fazlasını içeren bir dizi ürüne sahiptir.

 

 

Moncler pek çok insan için yüksek denebilecek fiyatlara sahip ürünler üretiyor. Yüksek fiyatlar her zaman olmasa da doğal olarak yüksek kaliteli ürünler düşündürüyor. Bu durum Moncler ürünleri için kesinlikle doğru. Moncler ürünleri son derece kaliteli ve özenle seçilmiş malzemelerle özel olarak tasarlanarak üretiliyor. Moncler ceketleri esas olarak Japon naylonundan yapılıyor. Bu da onlara temel bir hava direnci seviyesi vermesinin yanı sıra aynı zamanda onları oldukça dayanıklı hale getiriyor. Ayrıca kullanılan ipliklerin ve diğer hammaddelerin kalitesi de çok yüksektir.

 

 

Kalite, beyaz kazlardan elde edilen ve yalıtım için kullanılan tüylerde de son derece belirgindir. Kaz tüyü, yalıtım kabiliyeti ile ünlü bir üründür ve hem kompozisyonda hem de performansta en yüksek kalite olarak kabul edilir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de çakallardan elde edilen kışlık paltolardaki kürk süslemeleridir. Ayrıca Moncler ürünlerinin tamamının üretimi Avrupa’da yapılıyor. Bu durum, Çin gibi üretim maliyetlerinin düşük olduğu ülkelerde fason üretim yapmaktan çok daha maliyetli oluyor.

 

 

Moncler Satın Al

 

Moncler ürünlerini lüks zincir mağazalar olan Nordstrom, Neiman Marcus, Bloomingdales, Saks Fifth gibi internet sitelerinden, Moncler’in kendi sitesinden, ebay’den rahatlıkla satın alabilirsiniz. İsterseniz benim için satın al servisimizi kullanabilir, isterseniz de kendim satın alacağım servisimizden faydalanabilirsiniz. Her iki servisimiz ile ilgili kısa tanıtım videolarımıza hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 11/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp