Koio Ayakkabı

Koio Ayakkabı

Ayakkabı sektöründeki öncülerden biri olarak kaliteli kadın ve erkek ayakkabıları tasarlamanın yanında sürdürülebilirlik adına attığı adımlarla da sesini duyuran Koio, Türkiye’den de geniş bir kitleye hitap edilmektedir. Markanın hitap ettiği kişilerden biriyseniz, Amerikanpaketim sayesinde bu ayakkabıları gümrüğe takılmadan Amerika’dan sipariş edebilirsiniz. Nasıl yapacağınız hakkındaki detaylar ise yazımızın devamındadır. 

 

 

 

Koio Ayakkabı Hakkında

 

Koio ayakkabı, uzun vadeli vizyonu ile dünyanın hem yenilenebilir hem de lüks ayakkabı ihtiyacını karşılamak için oldukça emin adımlarla ilerleyen güçlü bir markadır. Satın aldığı hammaddelerin üreticilerinin rejeneratif olarak yönetilen çiftçiler olmasına dikkat ediyor, böylece iklim değişikliğinin etkilerini azaltmaya çalışıyor. 2020 yılından itibaren daha iyi malzemeler kullanarak atık miktarını hafifletme çalışmaları ile sürdürülebilirlik adına büyük atılımlar gerçekleştirilmiştir. Daha iyi malzemeler kullanmak için kurduğu ortaklıklar sayesinde geri dönüştürülmüş malzemeler, LGW sertifikalı deri ve süetler, iyi işlenmiş doğal pamuk ile hem şık hem de atık olma potansiyeli az olan ayakkabılar üretmektedir. 

 

 

 

 

Koio Ayakkabı, sonbahar/kış ve ilkbahar/yaz koleksiyonları ile tüm dünyadaki ayakkabı kullanıcılarının dikkatine her mevsim çekmeyi başarmaktır. Sürekli yenilenen stokları, değişen ürünleri ile müşterilerinin Koio ayakkabı kullandıkları yerlerde kendilerini özel hissettirme amaçlamaktadır. Deri, süet, nubuk ve tuval malzemeler ile oluşturduğu koleksiyonları hem erkeklere hem de kadınlara yüzlerce farklı alternatif ayakkabı seçeneği yaratmaktadır. 

 

 

Koio Ayakkabı

 

 

Erkek kullanıcılarına özel olarak tasarladığı kapri, primo, fuori, portofino, trento, bergamo ve lucca stilleri ile günlük, spor, bot modellerini çeşitlendirmektedir. Kadınlar için ise Bari, Verona, Novara, Chelsea, Kortina, Kapri stilleri ile her tarza uygun farklı kumaşlara sahip stiller oluşturmaktadır. Ürünlerin tabanlarını dünya standartlarındaki ayak kalıplarına uygun olarak üreten marka, yaz ve kışa özel modellerini mevsim ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Kışın kaymaz, kar şartlarına uygun botlar, yazın havadar ve rahat tabanlı ayakkabılar tasarlamakta oldukça iddialı olan marka en fazla tercih edilen renkler ile çeşitlilik yaratmaktadır. 

 

 

Koio Ayakkabı

 

 

Şık, stil sahibi kadın ve erkeklerin özel günlerde dikkat çekmek için kullandıkları ayakkabıların yanında, çalışma hayatında rahat ettirecek modeller, spor yaparken kullanılabilecek sporlar ve özel olarak üretilen kumaşları sayesinde ayaklarınız hem hava alır hem de yazın serin, kışın sıcak kalır. Mağazalarında satışa sunduğu ürünlerin yanında internet satış sitesinde de sergilediği ürünlerini inceleme imkânı tanımaktadır. Koio, ürünlerini sitesinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

 

 

Koio Ayakkabı

 

Koio Ayakkabı Türkiye Sipariş

 

Türkiye’deyken Amerika’dan Koio marka ayakkabı sipariş edebilirsiniz. Siparişinizin sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını istiyorsanız Amerikanpaketim olarak hizmetinizdeyiz. Benim İçin Satın Al hizmetimizi kullanırsanız ürünü sizin adınıza satın alıp adresinize gönderilir. Kendim Satın Alacağım hizmetimizi seçerseniz, satın aldığınız ürünün gümrük ve kargo süreçleri ile yakından ilgileniyor. Her iki hizmetimizde de ürünleriniz hiçbir şekilde gümrükte takılmaz. Uygun fiyatlı kargo hizmetimiz sayesinde bütçenizi zorlamanıza gerek kalmaz ve çok kısa bir sürede ürünleriniz kapınıza kadar gelir.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 23/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp