Inamorata by Emily Ratajkowski

Inamorata by Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski’nin yeni çıkardığı mayo markası Inamorata’yı sizin için tedarik ediyor, tüm işlemlerinizi yaparak sorunsuzca adresinize teslim ediyoruz. Detaylar makalemizde.

 

 

Inamorata by Emily Ratajkowski Hakkında

 

Inamorata, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir mayo markasıdır. Dünyaca ünlü oyuncu ve manken Emily Ratajkowski tarafından tasarlanan Inamorata ürünleri, 2017 yılı itibariyle piyasaya sürüldü. Üç ayrı bikini ve üç tek parça ürün ile piyasaya giren marka, 75 ila 160 dolar arasında değişen ürün fiyatlarına sahipti. "Inamorata" kelimesi İtalyanca bir kelime olan “Innamorata” kelimesinden esinlenilmiştir ve anlamı itibariyle “âşık" demektir.

 

 

Altı parça ürünle çalışma hayatına başlayan Inamorata, günümüzde oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ve farklı tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Plajda dikkat çekmek isteyen kadınların gözdesi olan Inamorata, oldukça iddialı ve şık ürünlere sahip. Ayrıca yalnızca kadınlar için değil aynı zamanda unisex ürünleriyle erkekler için de satın alma olanakları sunan Inamorata; takılar, aksesuarlar, elbiseler, sweatshirtler ve kalem etekler de satıyor.

 

 

İngiliz-Amerikalı bir oyuncu ve manken olan Emily Ratajkowski, Amerikan rahatlığıyla İngiliz stilini harmanladığı özel tasarımlarıyla Inamorata’ya kendine has bir doku katıyor. Vücut bilinçli temellerle dolu koleksiyonlar sunan Inamorata, mükemmel kırpılmış üstten sahip olması gereken hacme kadar düşünülen her detayı ile her yerde giyilebilecek havalı ve aerodinamik parçalar vadediyor. Beden imgesi hakkındaki yorgun ve eski şehir efsanelerini reddeden Inamorata tasarımları, kadın formunun bütün spektrumunu kucaklıyor ve bu süreçte çok bedenin en iyi görünümünü göstermesini sağlıyor.

 

 

Uluslararası satış yapan Inamorata, aynı zamanda müşteri memnuniyeti ve kullanıcı geri bildirimine yüksek düzeyde önem veriyor. Ciddi bir memnuniyet ve iade politikası olan Inamorata, ürünlerin müşteriye teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde geri iade hakkı tanıyor. Ayrıca farklı bir boyut veya renk için değişim yapma olanağı da tanıyan Inamorata, ürünlerinin kalitesi konusunda her türlü güvenceyi veriyor.

 

 

680 bini aşan Instagram takipçi sayısıyla son yılların en popüler bikini markaları arasında yer alan Inamorata’nın tanıtımları, kurucusu olan Emily Ratajkowski tarafından bizzat yapılıyor. Markanın her ürünü, Ratajkowski tarafından giyilerek ve çeşitli konseptlerde tanıtım fotoğrafları çekilerek kadın bedeniyle bikininin muazzam uyumu vurgulanıyor. Özellikle genç kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen marka, kendi jenerasyonu içerisinde bir statü sembolü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

 

Inamorata by Emily Ratajkowski Sipariş

 

Henüz sadece kendi sitesinde satılan Inamorata by Emily Ratajkowski ürünlerine Benim İçin Satın Al hizmetimizle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aşağıda da detayını görebileceğiniz hizmetimiz için, beğenmiş olduğunuz Inamorata by Emily Ratajkowski ürününün linkinizi bize iletmeniz yeterlidir. Sizin için satın alacak, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapacak, adresinize teslim edeceğiz.

 


Bu blog 12/07/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp