Henry Jacques

Henry Jacques

Henry Jacques, üretmiş olduğu CLIC-CLAC isimli yeni parfümünü piyasaya sürerek dikkatleri üzerine topladı. Biz de bu ürünün sizler tarafından satın alımını kolaylaştırmak adına kargo ve gümrük işlerini yapıyoruz. Böylece Henry Jacques parfümlerini doğrudan Amerika’dan sipariş verebiliyorsunuz. Detayları yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

Henry Jacques Hakkında

 

Fransız parfüm markası olan Henry Jacques markası 1975 yılında kurucusu olan Henry Jacques tarafından kuruldu. Kuruluşunun ardından ilk şubesini aynı yıl içerisinde Dubai Mall’da açan marka günümüze kadar aktif rol oynadı ve önemli kozmetik markalarından biri halini aldı. Kuruluşundan itibaren parfüm ve çeşitli kozmetik ürünleri üretimine devam eden marka giderek daha fazla ün kazandı ve dünya genelinde tanınan bir marka halini aldı. 

 

 

 

 

Ürettiği ürünlerde kullanıcılarının isteklerini karşılamayı hedefleyen Henry Jacques markası, kullanıcılarına iyi bir hizmet ve kaliteli ürünler sunmak ister ve bunun için çalışır. Markanın yeni ürettiği CLIC-CLAC isimli parfüm de alıcılarına yenilikçi bir hareketi teşvik etmek, zarafet ve gizemin birlikteliği ile kişinin cazibesinin asi bir sembolü olarak üretildi ve kişilerin kullanımına sunulmak üzere satışa koyuldu.

 

Henry Jacques 

 

 

Portatif ve kullanışlı yapısı sayesinde kokusunun yanında dekoratif yapısıyla da etki bırakan CLIC-CLAC isimli parfüm Henry Jacques markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri haline geldi ve dünyanın çok sayıda noktasından farklı kişilerin tercih ettiği bir parfüm konumuna geldi.

 

Henry Jacques

 

 

Markanın dikkat çeken bir diğer ürünü de Ambre Cuir De HJ isimli parfümdür. Oryantal/deri kıvamındaki bu parfümün aromasını sardunya, lavanta, portakal çiçeği, kişniş tohumu, florentine iris, olibanum ve amber oluşturuyor. Henry Jacques, kullanıcılar için özel parfüm kutuları da hazırlıyor. Bu kutuların pembe, taupe, bej ve kahverengi olmak üzere 4 farklı rengi bulunuyor. Kutu içeriği ise kullanıcıların seçtiği parfümlerden oluşuyor. Kullanıcılar 3, 6 ya da 10 parfümlük bir kutu seçip satın alabiliyor. Şık kutular, parfüm hediye etmek isteyenler için de kullanışlıdır. 

 

 

Henry Jacques

 

Henry Jacques Satın Al

 

Firmamız olarak sizin isteğinize göre belirlenecek iki farklı seçenek sunuyor ve size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda Henry Jacques parfümlerini Amerika’dan satın almanızı kolaylaştırıyoruz. Uzman gümrük müşavirlerimiz sayesinde ürünleriniz gümrüğe takılmıyor. Hem ekonomik hem de hızlı kargo hizmetimizle de paketinizi sağlam bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Kendim Satın Alacağım ya da Benim İçin Satın Al şeklindeki iki farklı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili detaylara web sitemizden ya da aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz. Sorularınıza cevap alabilmek içinse WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp