En İyi Erkek Parfümleri

Farklılaşma, özel olma, ilgi çekme konusunda sınırlı alternatifi bulunan erkeklerin vazgeçilmezleridir parfümler. Bir kadında iz bırakmak, girdiği yerde kendini belli etmek, kokusuyla tanınmak son derece önemlidir. Fresh bir bedene sıkılan orijinal parfüm, kokusunu uzun süre vücudunuzda taşır ve güzel iltifatlar almanızı sağlar. Herkesin bildiğini sizden saklamamak adına hatırlatmakta fayda görüyoruz. Parfümler ya da deodorantlar kötü kokan eski bir kıyafeti ya da terlemiş bir bedeni saklamaz, aksine daha kötüleştirir. Siz siz olun, böyle durumlarda ya parfüm kullanmayın ya da yeni bir tişörtle, imkanınız varsa fresh bir duşla günü kurtarın.


Özellikle Türkiye’de parfüm konusunda kullanıcıların büyük güven sorunu yaşadıkları, satın aldıkları parfümlere orijinal fiyatı ödemelerine rağmen, ya kokunun uzun süre kalmadığı ya da bekledikleri gibi olmadığı yönünde şikayette bulunuyorlar. Bize ulaşan kullanıcılarımızın çoğundaki yorum, ''havaalanında aldığım ile Türkiye’de aldığım aynı değil!''


Bu noktada amerikanpaketim.com olarak sizlere bir başka fırsat sunuyor ve orijinalliğinden şüphe etmeyeceğiniz parfümleri kapınıza kadar teslim ediyoruz. Dilerseniz taksitle, dilerseniz ise indirim dönemlerini takip ederek parfümleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Çok Satan Erkek Parfümleri

Green Irish Tweed By Creed For Men

İçerisinde Fransız mine çiçeği, limon, Floransa zambağı, menekşe yaprakları, zambak, sandal ağacı, esmer amber bulunan ve kalıcılığıyla erkeklerin tercihi olan ''Green Irish Tweed By Creed For Men'' ile tüm dikkatler size çevrilecek.

$198.00
SATIN AL

Yves Saint Laurent L'Homme La Nuit De L'Homme

Odunsu ve çok hafif çiçek kokuları ile bezenmiş olan parfüm, aromatik özleri ile tam centilmenlere göre! Taze özlerin teninizde sağladığı canlılık ve fresh hissi ferahlık adına yüksek kalite sağlayacaktır. Üst notalarda bergamot ve kardamon karşımıza çıkarken, kalp notalarında ise erkeğin vazgeçilmez kokusu lavanta kendisini göstermektedir.

$68.87
SATIN AL

Abercrombie & Fitch Fierce for Men

Christophe Laudamiel ve Bruno Jovanovic tarafından tasarlanan ve 2002 yılında piyasaya sürülen parfüm, güçlü odunsu aromasıyla kalıcılık ve fark edilirlik konusunda tam not alıyor.


Tepe notalarda, kakule, limon, portakal ve köknar; kalp notalarda yasemin, biberiye, gül ve zambak; dip notalarda ise vetiver, misk, meşe yosunu ve Brezilya gül ağacı karışımı bulunmaktadır.

$125.99
SATIN AL

Angel Men Pure Malt by Thierry Mugler

Orijinal notalarında meyveli nüanslar taşıyan Angel Men Pure Malt'ta, tıpkı prestijli viskilerin yapımında olduğu gibi, parfüm, meşe fıçılarda sekiz hafta süresince bekletilip damıtılarak kokunun ağacımsı notaları olgunlaştırılır. Erkeksi nitelikleri böylelikle artırılan parfümün esansları, seçkin ve çok özel kalitede bir viski kadar nadirdir. 

$89.50
SATIN AL

Acqua di Gio Absolu

Suyun tazeliği ile yumuşatılmış odunsu tonların güçlü uyumu! Üst notalarında taze meyve esintileri kendini gösteriyor. Orta notalar ise çiçeksi, aromatik kokuları ile tazelik ve ferahlık hissini yansıtıyor. Dip notalarda ise, paçuli yaprağının odunsu, güçlü kokusunun farklı tonları, bizi sonsuz ve erkeksi bir yolculuğa çıkarıyor.

$128.95
SATIN AL

Bleu De Chanel

Karşı konulamaz Chanel erkeği… Odunsu notalarla açılışı yapan Bleu de Chanel, erkeksi tavrıyla karşı konulmaz bir etkiye sahip. Arkadan gelen narenciye kokuları ise yoğun odunsu tatları yumuşatırken, kendisini baharatların sıcak ellerine bırakıyor. 


Tepe Notası: Turunçgil Harmanı


Kalp Notası: Yasemin, Greyfurt, Limon, Vetiver, Nane


Dip Notası: Pembe Biber, Sedir, Tütsü

$124.99
SATIN AL