La Vie Est Belle Parfüm

La Vie Est Belle Parfüm

Tüm dünyada beğenilerek popülerleşen La Vie Est Belle parfüm mutluluğun formülü olarak tanımlanmaktadır. Her yaştan ve zevkten kadının beğenebileceği bu parfüm iris çiçeğinin zarifliğini diğer kokularla birleştirerek enfes hale getirmektedir. Amerikanpaketim vasıtasıyla gümrük, vergi ve kargo gibi konularda avantaj yakalayarak ulaşabileceğiniz bu ürünün detaylı bilgisi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

La Vie Est Belle Parfüm Hakkında

 

La Vie Est Belle, dilediği gibi yaşayan özgür kadınlara hitap etme vizyonu ile başarı yakalamıştır. Birçok kadının imza kokusu haline gelmeyi başaran marka, rahatsız etmeyen hafif kokusu sayesinde iş ortamında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hem taze hem de çekici kokusu şık şişesi ile birleşerek bütünlük sağlamıştır. 

 

 

 

 

Günlük kullanıma da gece kullanımına da uygun olan bu hoş koku, üst notalarında iris çiçeği, armut ve böğürtleni taşırken, kalp notasında portakal çiçeği, zambak ve yasemin taşımaktadır. Temel noktasını ise tatlılık veren paçuli ile tamamlanarak her kadının âşık olacağı bir koku inşa edilmiştir. Yalnızca kadınları değil aynı zamanda erkekleri de etkileyen bu koku oldukça çekicidir. Renkli kıyafetler ile kombinlendiğinde eşsizlik imzası atılmasını sağlamaktadır. 

 

 

La Vie Est Belle Parfüm

 

 

Şık şişesi adeta mücevher gibidir. Hafif pembe rengi tıpkı kokusu gibi saflığın, masumiyetin ve tatlılığın simgesi durumundadır. İkonik şişesini kristal bir gülümseme olarak adlandıran marka, parfümün mutluluk taşıdığı iddiası ile satış yapmaktadır. 30 ml lik tanışma boyu günlük kullanımda çantada kolaylıkla taşınacak biçimde tasarlanmıştır. Aynı zamanda 50, 75 ve 100 ml seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanım sıklığına ve bütçenize göre size en uygun büyüklükteki parfümü satın alabilirsiniz. 

 

 

La Vie Est Belle Parfüm

 

 

La Vie Est Belle parfüm özellikleri:

  • Her yaştan kadının kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Hem genç, dinamik hem de kullanılan aksesuarlarla birlikte ağır olabilen farklı bir kokudur. 
  • Dört mevsim kullanılabilir. Yazın ağır gelmez, kışın hafif kalmaz.
  • Günlük hayatta kullanılabileceği gibi gece hayatına da uyum sağlar.
  • İş hayatı için de idealdir, etraftakileri rahatsız etmez.
  • Alerji testleri tamamlanmıştır, hassas ciltlere de uygundur. Kızarıklık ve kaşıntı gibi yan etkiler görülmez.

 

 

La Vie Est Belle Parfüm

 

La Vie Est Belle Türkiye

 

La Vie Est Belle parfüm birçok ülkede oldukça popüler olsa da orjinal olmayan benzerleri de piyasada bulunmaktadır. Aldığınız ürünün orijinalliğinden emin olmak için orijinal satıcısını tercih etmek en kolay yoldur. La Vie Est Belle’yi Amerika’dan Amerikanpaketim aracılığı ile satın alabilirsiniz. Benim İçin Satın Al seçeneğini seçtikten sonra ürünün linkini bizlere ulaştırarak sizin için satın almamızı ve göndermemizi talep edebilir veya Kendim Satın Alacağım seçeneğini tercih ederek ürününüzü sevkiyat merkezimize gönderip sizin adınıza paketi teslim almamızı talep edebilirsiniz. Daha hızlı işlemlerle gümrük kolaylıkları sağlayarak hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamayı tercih edebilirsiniz.  Sorularınızı WhatsApp destek hattımız üzerinden iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 07/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp