Dr. Schulze's

Dr. Schulze's

Hepimiz iyi beslenmek isteriz. Beslenmemizin iyileşmesi için doğal ürünlere ihtiyaç duyarız. Dr. Schulze's ürünleri doğal ürünlerle beslenmenize yardımcı oluyor. Dilediğiniz Dr. Schulze's ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek isterseniz ise Amerikanpaketim size yardımcı oluyor. Dr. Schulze's ürünleri ve Amerikanpaketim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için sizi yazımızın devamına bekliyoruz.

 

 

Dr. Schulze's Hakkında

Richard Schulze, 1970’den beri doğal sağlık devrimine öncülük eden bir isim ve şimdiye kadarki en büyük doğal sağlık hareketinin bir öncüsü haline gelmiş durumda. Richard Schulze’a 16 yaşındayken genetik bir kalp deformitesi olduğu ve kalp hastalığına sahip olduğu söylenmiş. Dr. Schulze, kalbini iyileştirmenin alternatif yollarını aramaya başlamış ve yüzlerce yaşam tarzı ve doğal şifa programına katılarak kalbini iyileştirmeyi başarmış. İlk mucizesini bu şekilde yaratan Schulze öğrendiklerinden pay çıkararak Amerika’nın en büyük bitki uzmanı olan Dr. John Cristopher’in yanında okuyup çıraklık yapmış ve her şey işte böyle başlamış. 

 

Dr. Schulze's

 

Dr. Schulze's hayatınızı değiştirecek 5 adımı beslenme, bertaraf etme, bağışıklık, detoks, ve özel formüller olarak 5 ayrı başlık altında topluyor. 

SuperFood Ultra ürünü maksimum beslenme, enerji ve koruma sağlıyor. Diyet ve kilo verme, aktif hayat tarzı ve geliştirilmiş fitness için aranan kan. SuperFood ürünü günlük vitamin ihtiyacınızın tamamını karşılıyor. Yemek barları, kakaolu çıtır ikramlar, Dr Schulze’un doğal besleyici ürünleri arasında yerini almış durumda. Super Protein Plus ve kakao özellikle sporcular için doğal bir protein desteği. Super C Plus günlük beslenme, bağışıklık güçlendirme ve cilt bakımı için ideal bir seçenek.

 

Dr. Schulze's

 

Bugüne kadar birçok insanın hayatına dokunan Dr. Schulze, bu ürünler ile günlük lif ihtiyacını karşılıyor, sindirimi iyileştiriyor ve kilo verme noktasında deneyenlere yardımcı oluyor. Bitkisel çözümlerle bunu yapması sayesinde Amerika'nın en çok tercih edilen markalarından biri oluyor. 

 

Dr. Schulze's

 

Bağırsak, karaciğer ve böbrek için detox de ürünleri bulunuyor. Ürünler arasında seçebileceğiniz 30 günlük detox gibi paketler yer alıyor. Dr.Schulze's, bireysel özel ihtiyaç ve sorunlara yönelik özel bitkisel formüller ile takviyelerden maksimum verimi almanızı sağlıyor. Korunma, dolaşım, sindirim, böbrek, karaciğer, gözler, ağız, sinir, ağırlık yönetimi, enerji ve canlılık, erkekler ve kadınlar için özel formüller gibi kategorilere ayrılmış pek çok bitkisel çözümü ürünler arasında bulabilirsiniz.

 

Dr. Schulze's

 

Dr.Schulze's Türkiye Satın Al

Dr.Schulze's ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit. Amerikanpaketim sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü evinize kargolatabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Dr.Schulze's ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 14/03/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp