Agent Provocateur Sipariş

Agent Provocateur Sipariş

Eğer high-end, lüks iç giyim ürünleri tercih ediyorsanız, Agent Provocateur’ü bilmiyor olmanız mümkün değil. Bu makalemiz ise Agent Provocateur severlere. Amerika Agent Provocateur’den getirmek istediğiniz fakat ödemede, getirmede, gümrükte sorun yaşıyorsanız, tüm sorunlarınızı Amerikanpaketim olarak çözüyoruz.

 

 

 

 

 

Agent Provocateur Hakkında

 

Agent Provocateur, 1994 yılındaki kuruluşundan bu yana hizmet sunan bir İngiliz iç çamaşır markasıdır. Zaman içerisinde dünya çapında bilinen bir markaya dönüşen Agent Provocateur markasının, günümüzde 13 farklı ülkede mağazası bulunur.

 

 

İlk zamanlarında iç çamaşırı markası olarak ortaya çıkan Agent Provocateur, yıllar içerisinde ürün kategorisini geliştirmiştir ve bikini, gecelik, pijama, kimono, korve ve çorap gibi ürün kategorilerinde de koleksiyon çıkarmıştır. Bu ürün kategorilerine ek olarak Agent Provocateur markası; uyku gözlükleri, zincirler, makyaj çantaları gibi aksesuarların üretimini de yapmıştır. İç giyim ve aksesuar alanlarında ortaya koyduğu tasarımlara dış giyim ürünleri de ekleyerek ürünlerini çeşitlendirmektedir. Dış giyim alanında ise uzun ve kısa kollu tişört, eşofman ve sweatshirt modellerine yer vererek tüm giyim kategorilerine hizmet sağlayan bir marka halini almıştır.

 

 

 

İç çamaşır markası olarak piyasada yerini alan Agent Provocateur, güzellik ve bakım ürünleri üretmeye de başlamıştır. Rujlar, parlatıcılar, pudra ve fondöten gibi makyaj ürünlerine de imza atmıştır. Pek çok kişinin markayı tanımasına yardımcı olan ürün kategorisi ise parfümlerdir. Hazırladıkları koleksiyonlarda imza kokular yaratarak kadın parfümü sektöründe de aktif ürünler hazırlayan bir marka haline gelmiştir.

 

 

 

Agent Provocateur hem Amerika’da hem de Hollanda, Fransa, İngiltere ve Almanya gibi pek çok Avrupa ülkesinde de butiğe sahip olan bir markadır. Butiklerinin yer aldığı ülkelerin yanı sıra butikleri olmayan ülkelere de teslimat sağlar. Agent Provocateur markasından verilen her sipariş, kolaylıkla takip edilir ve teslim alma esnasında imzayla onay verilmesi gerekir. Herhangi bir gizlilik sorunu yaşanmaması adına gönderimi yapılan tüm siparişler, paketin içeriği gözükmeyecek şekilde hazırlanır.

 

 

Agent Provocateur, ilk adımını İngiltere’de atarak ünlü lüks iç çamaşırı markası olarak dünyanın her bölgesine gönderim sağlayan bir markaya dönüşmüştür.

 

Agent Provocateur Satın Al

 

Agent Provocateur’ün dilediğiniz tasarımını isterseniz kendi sitesinden satın alın, Amerika sevkiyat merkezimize gönderin, sizin için gümrük işlemlerinizi yapalım ve adresinize teslim edelim. Eğer Agent Provocateur’de ödeme sorunu yaşıyorsanız, sipariş vermek istediğiniz ürün linklerini bize iletin, sizin için satın alalım, adresinize teslim edelim. İki cümlede özetlediğimiz hizmetlerimizi aşağıdaki videolarımızdan da inceleyebilirsiniz. Tüm aklınıza takılan sorular için Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

 

 

 


Bu blog 04/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp