Versace Dylan Turquoise

Versace Dylan Turquoise

Etkileyici kokusu ile Versace Dylan Turquoise, son zamanların trend parfümlerinden biridir. Genç, enerjik ve canlı bu parfüm her kadına kendini özel hissettirmeyi vaat ediyor. Amerikanpaketim ile adresinize ulaşacak olan bu koku için daha fazla bilgi yazımızın devamında bulunmaktadır. 

 

 

 

Versace Dylan Turquoise Hakkında

 

Keskin narenciye kokularının misk ile birleşerek ağırlık kazandığı Versace Dylan Turquoise, modern kadının vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday durumdadır. Meyve ile çiçeklerin buluştuğu şişe içerisinde bulunan bu koku yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deniz, gökyüzü ve özgürlüğü çağrıştıran kokusu ve gösterişli şişesi ile gençlerin de gözdesi durumdadır. Modern çizgiyle geçmişin mirasının buluşması ile oluşan bu yenilik yıllar boyu sizinle kalmaya oldukça uygundur. 

 

 

 

 

Deniz, kumsal ve mavinin çağrıştırdığı ismi, kokusu ve içeriği ile tatilinizin simgesi olmaya uygun bir parfümdür. Hafifliği ve canlılığı sayesinde sıcak yaz aylarında rahatsız etmeyen bir kokuya sahiptir. Aynı zamanda zarif ve gösterişli şişesi denizin bir parçasını çantanızda taşıdığınızı hissettirebilmektir. Kristal turkuaz rengi ve sanatsal şişesi parfümün lüks görünümünü tamamlamaktadır. Altın rengi ve mavinin uyumu, sizinle parfümün uyumunu yansıtmaktadır. 

 

 

Versace Dylan Turquoise

 

 

Hem spor hem şık olabilen nadir parfümlerden biri olan Versace Dylan Turquoise, yaz kış size eşlik etmeye uygundur. Narenciye kokularının ferahlığı yazın ağır gelmez, kışın ferahlık verir. İş hayatında, günlük hayatta hatta spor aktiviteleri yaparken bile her yaştan kadına uyum sağlayabilmektedir. Kalıcılığı orta seviyede iken imza parfümü olmak için hafif kalabilir. Gece parfümü olarak tercih eden kadınların yanında günlük parfüm olarak kullananların da bulunması her ortama uygun olduğunu kanıtlamaktadır. 

 

 

Versace Dylan Turquoise

 

 

Tepe noktasındaki mandalina, limon ve biber ile keskinlikle başlayan koku, kalp notasında bulunan Frenk üzümü, yasemin ve frezya ile yumuşamaktadır. Dip noktasındaki misk ise ağırlık katarak parfümü oturmaktadır. Bu sayede genç ve orta yaşlı kadınların vazgeçilmez kokusu olmaya adaydır. Hem ağır gelmeyen hem de hayranlık uyandıran Versace Dylan Turquoise, gençliğin simgesidir. 

 

 

Versace Dylan Turquoise

 

 

Versace Dylan Turquoise özellikleri:

  • 30 ml, 50 ml ve 100 ml’lik boyut seçenekleri ile her bütçeye ve ihtiyaca uygundur.
  • Meyve ve çiçek kokularının birleşimi sayesinde her kadına uyum sağlayan bir yapıya sahiptir.
  • Alerjik değildir, hassasiyet sorunu olanlar için de onaylanmıştır.
  • Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

Versace Dylan Turquoise

 

Versace Dylan Turquoise Satın Alma

 

Birçok parfüm kullanıcısının tercih ettiği gibi orjinal kokuları orjinal satıcısından satın almayı tercih eden tüm kullanıcılar, Amerikanpaketim ile Versace Dylan Turquoise’a kolaylıkla ulaşabilmektedir. Kendim Satın Alacağım seçeneğini seçerek satın aldığınız ürün bilgilerini bizlere ilettikten sonra vergi ve kargo ödemelerinin ardından sizlere gümrük kolaylıkları ile ulaştırmamızı talep edebilirsiniz. Veya Benim İçin Satın Al seçeneği ile sizin için satın alıp göndermemizi talep edebilirsiniz. Detaylı bilgiyi sitemizdeki videolardan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu blog 18/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp