Prevagen

Değişen dünya şartlarında takviye kullanmak artık ihtiyaç haline gelmiştir. Prevagen, hafıza gelişimi ve sağlıklı beyin fonksiyonlarını korumak amacıyla reçetesiz olarak satışa sunulmaktadır. Amerikanpaketim aracılığı ile bu ürünü Amerika’dan sipariş edebilirsiniz. Üstelik gümrükte takılma riski yaşamazsınız ve kargoyu uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Prevagen Hakkında

 

Prevagen, içeriğinde diğer hafıza ve beyin fonksiyonları takviyelerinde olduğu gibi balık formülü kullanmamaktadır. Denizanasından elde edilen Apoaequorin beyin işlevlerini destekleyerek yaşlanmaya bağlı hafıza kaybının etkisini düşürmektedir. Klinik deneyler ile etkisi ispatlanan Prevagen kullanan hafif düzeyde hafıza bozukluğu olan kişilerde belirli yönlerde değişiklikler saptanmıştır. Bu deneyler doksan günlük birer doz kullanımı ile yapılmış olup, raporlarla incelenmiştir. Bu sebeple net etkisinin görülebilmesi için en az üç ay kullanım tavsiye edilmektedir. 

 

 

 

 

Kapsamlı güvenlik testlerinden geçen Prevagen’nin ve içeriğinde kullanılan Apoaequorin’in hiçbir tehlike oluşturmadığı kanıtlanmıştır. Bu sebeple ilaç kategorisinde yer almaz ve reçetesiz kullanıma uygundur. Besin takviyeleri arasında doğal ürünlerin kullanılması önemli olduğu için Prevagen’e olan güven, kullanım oranı ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Yine de herhangi bir yan etki olma olasılığından dolayı kullanmadan önce doktora danışılması tavsiye edilmektedir. 2007 yılından beri piyasada olan ürünün araştırmaları piyasaya sürülmeden çok önceye dayanmaktadır. 

 

 

Prevagen

 

 

Yıllardır süren araştırmalar hala devam etmekte ve etkisi artarken güvenliğinden taviz verilmemektedir. Aynı zamanda kullanıcılarının yorumlarını da şeffaf biçimde yayınlayan marka kendine olan güvenini ürünün zararsızlığından almaktadır. Kullanıcıların memnuniyet oranlarının yüksek olmasının bir diğer sebebi ise ihtiyaç duyulan veya hali hazırda kullanılmakta olan vitamin ve mineraller ile kullanılmasında hiçbir sakınca olmamasıdır. Ürünün diğer takviyelerle kullanılması tamamlayıcı işlev gördüğünden herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. 

 

 

Prevagen

 

 

Prevagen, 10 mg ve 20 mg’lık seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz oran kadarını kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Doz seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra en az üç ay kullanarak etkisini görmeye başlayabilirsiniz. Eczacıların önerdiği marka aynı zamanda beyin fonksiyonlarının gerilemesini ve yavaşlamasını engellemek amacı ile internet sitesinde bulunan beyin jimnastiklerini de önermektedir. Bu şekilde düzenli kullanım ve egzersizler ile hafızada göz ile görülebilir iyileşme gerçekleşecektir. Aynı zamanda çiğnenebilir ürünlerindeki portakal ve karışık meyve aromaları keyifli bir şekilde tüketilmesine imkân sağlamaktadır. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşlanmaya devam etmek için takviyelerle birlikte kullanılan Prevagen ile daha uzun süre beyin sağlığınızı koruyabilirsiniz. 

 

 

Prevagen

 

Prevagen Amerika Sipariş

 

Amerikanpaketim olarak sağladığımız kolaylıklar ve hızlı alışveriş süreci sayesinde Amerika’daki birçok ürünü bizim aracılığımızla satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan Benim İçin Satın Al seçeneği ile ürün bilgisini bize ulaştırdıktan sonra kişisel bilgiler ve ödeme bilgilerinin ardından satın alabilir veya Kendim Satın Alacağım seçeneği ile satın aldığınız ürünü bize yönlendirerek süreci hızlandırabilirsiniz. Detaylı bilgileri sitemizde yer alan videolardan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bu blog 24-02-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...