Laneige Ürünleri

Kore'de satış hacminde en üst sırada yer alan ve Kore'nin lider cilt bakımı ve en ünlü kozmetik markası olan Laneige Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz.

 

 

 

Leineige Ürünleri Hakkında 

 

Laneige 1994 yılında Kore’de kurulmuştur. Cilt bakımı ve kozmetik ürünler üreten firma kısa sürede Kore’de en çok tercih edilen marka olma başarısı göstermiştir.

 

 

 

 

Nemlendirmenin tüm cilt problemlerinin başında geldiğine inanan Laneige bu problemi çözmek amacıyla kurulmuştur. 25 yılı aşkın bir süredir ciltteki nemlendirme problemleri üzerine birçok bilimsel araştırma yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

 

 

Laneige Ürünleri

 

 

Ciltteki nemlendirme mekanizmasının temeli olarak kabul edilen ve cildin içerisinde bulunan doğal nemlendirici faktörleri (NMF) araştırmaya başladı. NMF 20’li yaşlarımızın ortalarında sonlarına gelene kadar belli oranlarda azalmaya başlar bu azalmayı takip eden cilt yüzeyindeki tahripler, kırışıklıklar ve pigmentasyonlar ciddi sıkıntılara yol açmaya başlar.

 

 

Laneige Ürünleri

 

 

Laneige ürünlerinde suyun gücüne inanan bir firmadır. Sunmuş olduğu 7 farklı su formülü ile tüm cilt problemlerinize karşı size maksimum çözümü sunar.

 

 

Laneige Ürünleri

 

 

  1. Anti-Oksidan; içerisinde bulunan acerola ve acai meyvelerinin antioksidan etkisini kullanarak cildinizi daha parlak ve berrak hale getirir.
  2. Soothing; formülünde bulunan zengin doğal mineraller sayesinde cildinizi korur ve yatıştırır.
  3. Nemlendirici; özel bir işlemden geçirilen yeşil maden suyu ve bitkisel yollarla demlenmiş suyun karışımından elde edilen ürünler cildinizin her daim nemli kalmasını sağlar
  4. Gözenek Arındırıcı; nane suyu kullanılarak elde edilen karışım tahriş olmuş gözeneklerinizi arındırarak rahatlamanızı sağlar.
  5. Beyazlatma; doğal Saururus Chinensis özü içeren eşsiz formül güçlü parlatıcı etkisi ve cildi nemlendirmesi sayesinde aydınlık bir yüze kavuşursunuz.
  6. Gençleştirici; Alpinia Officinarum Kök Suyu ile yapılan ürün cildinizde saklı enerjiyi ortaya çıkartıp daha genç ve dinamik bir görünüm sağlar.
  7. Sıkılaştırıcı; içerisinde bulunan Misk Ebegümeci Suyu ile çok güçlü bir yaşlanma karşıtı üründür. Cildinizi hem nemli tutması hem de sıkılaştırması sayesinde gençlik hissi sonuna kadar yaşamanıza yardımcı olur.

 

 

Laneige Ürünleri

 

 

Laneige kullanıcılarını çok iyi gözlemleyerek teknolojilerini ve bilgi birikimlerini sorunları en aza indirmek ve sürekli daha verimli ürünler üretmek için sarf eder. Aydınlık anlarla dolu bir yaşam için güzellik, sağlık, nem dolu bir ışıltı. Bu, Laneige tarafından yaratılan Benim Işıltılı Tılsımım sloganının kendisidir.

 

 

Laneige Ürünleri

 

 

Laneige Sipariş 

 

‘Benim için Satın Al’ veya ‘Kendim satın alacağım’ seçeneğimiz ile Laneige ürünlerini tüm gümrük ve kargolama işlemleri ile birlikte kapınıza kadar getiriyoruz. Detaylar için aşağıdaki videolarımızı izlemeniz yeterli. Aklınıza takılan her soru işareti için Whatsapp destek hattımızdan 7/24 saat bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 02-10-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...