GLO Science

GLO Science

Kozmetik, supplement gibi ürünlerin hem elektronik, hem likit, hem toz hem de tablet halinde gönderimlerini sağlayabildiğimizi artık biliyorsunuz. Glo Science ile elektronik ve jel olarak bir başka ürün grubunda bugün sizlerleyiz. Diş beyazlatmak artık evinizde ve oldukça kolay bir proses. Glo Science ise ürünleriyle, bunu bir keyfe dönüştürüyor.

 

 

Glo Science Hakkında

 

Özel olarak formüle edilmiş GLO Science, dişlerinizde hiçbir hassasiyet yaratmadan dişlerinizi beyazlatmanıza olanak sağlayan jel ve cihazdan sunan bir markadır. Diş estetiğinde uzman olan diş hekimi ve dünyaca ünlü ağız sağlığı Uzmanı Dr. Jonathan B. Levine tarafından geliştirilen GLO diş beyazlatma cihazı, sonuçlarınızı hızlandırmak için güdümlü ışık optiği (G. L. O.) teknolojisinin gücünü kullanır.

 

 

Cihaz dişlerinize takılan bir ağızlık barındırır. Bu ağızlık içinde özel ısı ve ışık yansıtıcıları bulunur ve beyazlatma jelini düşük bir enerjiyle ısıtarak etkin hale getirir. Bu etkinleştirme işlemiyle jelin içeriğinde bulunan hidrojen peroksit, daha fazla beyazlatma gücü kazanır. En önemlisi ise başka yöntemlerle diş beyazlatma işlemine başvuran pek çok kişi tarafından bildirilen hassasiyet ve diş ağrılarına yol açmadan bu işlemi son derece rahat bir biçimde gerçekleştirebiliyor olmasıdır. FDA onaylı olan bu patentli teknoloji yalnızca GLO Science’e aittir ve en yenilikçi ürün ödülü olarak Gümüş Edison almıştır.

 

 

Rahatsız edici metaller, akan jeller ve her dişe uyum sağlamayan dağınık şeritleri unutun. GLO Science uygulama işlemi yalnızca birkaç saniye sürer ve diş etlerine çarpmadan dişlerinizde kalır. Ayrıca, GLO şişeleri hava geçirmez bir contaya sahiptir. Böylece açıldıktan sonra bile her zaman taze ve aktif bir jel elde edersiniz. Her GLO şişesi en az 6 uygulama için yeterli jel içerir. GLO şişeleri tamamen vegan olarak üretilmiş olmasının yanı sıra geri dönüştürülebilirdir. Jeller gluten ve laktoz içermez. Ürünün tüm üretimi Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılmaktadır.

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

Fırçanın ucuna bir bezelyenin yarısı olacak kadar jel sıkın. Ardından tüm dişlerin yalnızca dış tarafında ince bir tabaka olarak uygulayın. Ağızlığı takın ve çalıştırmak için düğmeye basın. 8 dakika sonra ağızlık otomatik olarak kapanacaktır. En iyi sonuç için, 7 gün boyunca veya istenen sonuçlara ulaşılana kadar günde 3 defa olmak üzere 8 dakikalık uygulama yapın.

 

 

Glo Science Satın Al

 

Glo Science, kendi internet sitesinde ne yazık ki Türk kredi kartı kabul etmiyor. Ama üzülmeyin Amerikanpaketim olarak, sizin için istediğiniz Glo Science ürünü satın alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, kapınıza kadar teslim ediyoruz. Yapmanız gereken ise basit bir form doldurmak. Nasıl sipariş vereceğiniz detayları, hemen aşağıdaki videomuzda. Aklınıza takılan tüm sorular için ise Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 09/02/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp