Solgar Destek Ürünleri

Solgar, 1947 yılında inovatif destekleyici ürünler üretmek ve insan sağlığını daha kaliteli hale getirmek amacıyla kurulmuştur. Doğal içeriklerle oluşturulmasına özen gösterilen Solgar ürünleri en yüksek kalitede, inovatif ve bilimsel içerikli ürünlerdir.

 

Amerikanpaketim olarak kısaca Solgar markasından bahsettikten sonra, geniş ürün yelpazesiyle insan sağlığına katkıda bulunan Solgar destekleyici ürünlerini sizlere tanıtacak ve nasıl satın alacağınızı anlatacağız.

 

Solgar destekleyici ürünleri vejeteryan özellikleriyle vejeteryanları da destekleyici kullanabilmeleri konusunda ikna ediyor. 2000’li yıllarda yiyeceklerdeki kimyasal değişiklikler, daha yoğun yaşam, günlük koşuşturma içerisinde vücudumuz daha evvelki yıllara göre daha çok efor harcıyor ve yoruluyor. Yaşlanmayı geciktirmek, vücudumuzun ihtiyacı olan destekleyicileri, vitaminleri, gerekli yağları, kalsiyumları almak, günlük yiyeceklerimizle mümkün olmuyor. Solgar, tam da bu noktada kimyasal içeriklerden arındırılmış, tamamen bitkisel ürünler sunuyor.

 

En çok ilginizi çekecek olan nedir günlük ihtiyaçtaki destekleyiciler, nasıl temin edebilirim sorularınızın cevabını birazdan bulacaksınız.Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
En çok tercih edilen Solgar ürünleri nelerdir?

Solgar Omega 3 (Solgar Balık Yağı)

Solgar Omega 3 (Solgar Balık Yağı), maximum konsantre doğal omega 3 ‘ten üretilmiştir. Birçok farklı yönden vücudumuz için gerekli olan Solgar Omega 3, kardiovasküler sisteme yardımcı, cildimize ve eklem bölgelerimize ihtiyacı olan desteği sağlamaktadır. Gluten free olan Solgar Omega 3, günlük olarak kullanmanız gereken, günlük yiyeceklerinizden temin etmenizde zorlanacağınız başlıca destekleyicilerdendir.

$17.33
SATIN AL

Solgar VM 2000

Solgar’ın premium kalitede multi-vitamin destek ürünü olan Solgar VM 2000 C ve E vitaminleri bakımından zengindir.

$16.65
SATIN AL

Solgar Biotin

Solgar Biotin, çağımızın vitamin eksikliğinin giderilmesini sağlayan başlıca destekleyicilerden biridir. Vitamin B eksikliğimizin başlıca tamamlayıcısı olan Biotin, eksikliğinde zayıf saçlar, çabük kırılan ya da sararan tırnaklar, sağlıksız cilt sorunlarına sebep oluyor.


Eğer tırnaklarınızın çabuk kırılmasından, sararmasından, saçlarınızın dökülmesinden, zayıf ve çabuk kırılmasından, cildinizdeki sorunlardan şikayetçiyseniz, Solgar Biotin ile tanışın. Herşeyin bambaşka olacağından emin olabilirsiniz.

$22.00
SATIN AL

Solgar Hyaluronic Acid

Solgar Hyaluronic Acid, gluten free içeriğiyle cildinize, istenen desteği verecek.

$16.72
SATIN AL

Solgar B12

Kanınıza ihtiyacı olan destek B12 içeren Solgar B12, günlük olarak destekçilerinizden olacak.

$20.70
SATIN AL

Solgar Curcumin

Solgar Curcumin, gelişmiş bioaktif içerikten oluşur.

$56.20
SATIN AL

Solgar’ın 100’ün üzerinde ürünü için cilt cilt makale yazabiliriz ancak en çok tercih edilen ve tarafımız aracılığıyla kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği birkaç ürünü sizler için derlemeye çalıştık. Solgar’da herkesin ihtiyacına göre bir ürün bulmak mümkün. Eğer ihtiyacınızın karşılığı olan Solgar destekleyici ürününü bulamadıysanız müşteri hizmetlerimizle iletişim kurabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Unutmamanız gereken, vücudunuzda yaşadığınızın farklılıkların muhakkak bir sebebi vardır ve ertelemeden, vücudunuzun ihtiyacı olan desteği vermeniz gerekmektedir.


Peki nasıl temin edeceğiz?


Solgar ürünlerine dilerseniz Solgar websitesinden solgar.com, isterseniz amazon.com’dan, isterseniz de iherb.com gibi 3rd part websitelerinden ulaşabilirsiniz. (burada yazdigim tum sitelere link cikisi verelim)


Amerikapaketim.com olarak size nasıl yardımcı olacağız? Dilerseniz bahsetmiş olduğumuz websitelerinden seçmiş olduğunuz ürünlerin linklerini anasayfamızdaki Hemen Al butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma uzmanlarımız, belirtmiş olduğunuz linkten, sizin için ürünleri satın alacaktır. Dilerseniz havale, dilerseniz 3 taksite kadar kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.


Dilerseniz ise, bu sitelerden ya da kendi seçeceğiniz bir başka websitesinden kendiniz ödeyerek satın alabilir ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize kargolatabilirsiniz.


Her iki serviste de ürünleriniz sevkiyat merkezimize ulaştıklarında kargosu hesaplanacak ve tarafınıza iletilecektir. Kargo ödemeniz ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresinize ek bir ücret ya da belge talep edilmeden teslim edilecektir. Tüm gümrük işlemleriniz ürün bedeli üzerinden %20 vergi bedeline hariç hiçbir bedel talep edilmeden tarafımızdan yapılacaktır.