Brassybra

Amerikanpaketim ile Brassybra siparişlerinizde kullanabileceğiniz her iki hizmet kapsamında vergi ödemeleri, kargo uygulamaları ve gümrük işlemleri tamamlanmaktadır. Brassybra ürünlerini ve güvenli Amerikanpaketim servislerini daha yakından tanımak için içeriği keşfetmeye devam edin. 

 

 

 

Brassybra Hakkında

 

2016 yılında kurulmuş olan Brassybra, göğüs ucu bantları üreticisi firmadır. Amerika kökenli Brassybra, her göğüs bedenine uygun göğüs bantlarıyla sütyen kopçası ve askısı gözükmeden elbise giymeyi mümkün hale getirmiştir. Konforlu, rahat ve elbise dışından belli olmayan göğüs ucu bantları aynı zamanda göğüsleri yukarı kaldırma özelliğine sahiptir.

 

 

 

 

Standart sütyenlerin şeffaf olsa bile özellikle sırtı açık elbise ve bluzlarda gözükmesi kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bunun için üretilen göğüs ucu pedlerinin yalnızca göğüs ucunu kapattığından dolayı göğüsleri sarkık göstermekte ve biçimli durmasına engel olmaktadır. Bu sebeple hem göğüs uçlarını kapatan hem de göğüsleri hacimli gösterecek şekilde kaldıran Brassybra ürünleri işlevselliği yüksek bir çözüm sunmaktadır.

 

 

Brassybra

 

 

Brassybra göğüs bantları ile birlikte sırt dekolteli elbise, gömlek, bluz ve gelinliklerde göğüs uçları kapatılmakla birlikte göğüslerin dik gözükmesi de sağlanmaktadır. Brassybra göğüs bantlarının siyah, beyaz, krem rengi, ten rengi ve kahverengi renk alternatifleri bulunmaktadır. Böylelikle renkli ve transparan kıyafetler için rahatlıkla kullanım imkanı bulunmaktadır. 

 

 

Brassybra

 

 

Göğüsleri şekilli bir şekilde gösteren Brassybra bantları set halinde satılmaktadır. Set içerisinde;

  • 3 adet meme bandı,
  • 3 adet tek kullanımlık sütyen ve
  • Test şeridi yer almaktadır. 

Göğüs ucu bantları göğüs üstüne yapıştırılarak sabitlenmektedir. Bantların uzun süreler boyunca kalıcı olması ve sabit bir şekilde kalabilmesi için ekstra yapıştırıcı uygulanabilmektedir. Göğüs dekolteli kıyafetlere özel olarak kesilerek ayarlanabilen göğüs ucu pedlerinden birçok müşteri tarafından memnun kalınmıştır.

 

 

 

Brassybra

 

 

Göğüs ucu pedlerinin tere ve vücut ısısına dayanıklılığı bulunmaktadır. Bu sayede göğüsten düşmez ve elbise içerisinde kişiyi rahatsız etmez. Güney Kore’de üretilen Brassybra göğüs pedlerinin 50’den fazla ülkeye gönderimleri mevcuttur. 

 

 

Brassybra

 

 

%97 pamuklu kumaş kullanılarak üretilen göğüs ucu pedleri, göğüs şeklini tamamen kapatır ve göğüs ucunu belli etmez. İnce kumaşlar ve açık renkli kıyafetler için ideal formdaki Brassybra göğüs pedlerinin yapışkanları da ped rengine uygun olarak set içerisinde bulunmaktadır.

 

 

Brassybra

 

Brassybra Satın Al 

 

Satın almak istediğiniz Brassybra ürününü Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarını kullanarak yurt dışından tedarik edebilirsiniz. Amerikanpaketim’in sunmuş olduğu hizmetlerle birlikte siparişlerinizdeki gümrük, vergi ve kargo işlemlerini tamamlanmaktadır. Hızlı, kolay ve güvenilir bir yurt dışı siparişi için Amerikanpaketim’in servislerinden dilediğinizi seçerek alışverişe başlayabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilendirme videolarında hizmet detaylarını bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bu blog 28-04-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...