Cellgevity Hakkında

Cellgevity, günlük performansınızı maksimize etmek için tasarlanmış, içerisinde Riboceine barındıran, son günlerin en popüler supplement ürünlerinden biridir. Sadece Amerika’da bulunduğundan ötürü ise, kullanıcılarımız tarafından sıklıkla getirtilen bir ürün olduğundan, biraz bilgi verelim, nasıl sipariş verirsiniz, Türkiye adresinize nasıl getirtirsiniz, bunları anlatalım istiyoruz.Cellgevity Nedir


Cellgevity Riboceine içeren, güçlü patentli içeriğiyle vücut direncinizi ve günlük performansınızı zirveye çıkaran bir üründür. Cellgevity bir ilaç değildir. Sadece destekleyici bir besindir.Vücudumuz glutathione üretmek zorundadır. Cellgevity ise bu üretimi destekleyen yapısıyla bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir. Bu işlemi ise içeriğindeki Riboceine ile yapar. Peki nedir Riboceine? Riboceine, Dr. Herbert T. Nagasawa’nın D-Ribose ve L-Cysteine ile ürettiği özel bir supplementtir. Bilim insanları, yıllar boyunca Cysteine ve amino asitlerin, hücrelere nasıl nüfuz edeceği ile ilgili araştırmalar yapmışlar ve sonunda Cellgevity üretimini başarmışlardır.Cellgevity içerisinde patentli ürün riboceine dışında, Alpha Lipoic asit, brokoli ekstraktı, turmeric kök ekstraktı, quercetin, c vitamini, resveratrol, üzüm ekstraktı, selenyum, cordyceps, kara biber ve aloe ekstraktı bulunmaktadır.Cellgevity özel bir hastalık için değil, vücudun kendini yenilemesine destekleyici ek bir besindir. Yani kanser hastaları da kullanabilir, sporcu sakatlığı olanlar da. 30 günlük kürü tamamladığınızda kendinizde mucizevi değişiklikleri keşfedeceksiniz.Cellgevity hakkında bu denli detay vermek aslında pek tarzımız değil. Ancak yeni ve pek bilinmeyen bir ürün olduğundan, bilmeyenleri de biraz olsun bilgilendirmek istedik. Peki nasıl sipariş vereceksiniz.


Cellgevity, Amazon’da satılan bir ürün. Amerikanpaketim kullanıcısıysanız, buradan sonrasını okumanıza gerek yok. Doğrudan amazon’a girip, ilgili ürünü sipariş edebilirsiniz. Ancak ilk defa bizimle tanışıyorsanız yaklaşın, nasıl sipariş vereceğinizi anlatalım.İki yönteminiz mevcut. İsterseniz amazon.com’da ilgili ürünü sipariş verip, size vereceğimiz Amerika adresine gönderiyorsunuz. Paketinizi teslim alıyoruz. Kargo ve gümrük ödemenizi yapıyorsunuz. Tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Sizden belge, reçete vs talep etmiyoruz.


Diğer yöntem ise, beni amazon’la uğraştırmayın, siz alın diyenler için. Amazon’a giriyorsunuz, Cellgevity ürünü buluyor, linkini kopyalıyorsunuz. Amerikanpaketim sayfanıza girip, ödemenizi tamamlıyorsunuz. Cellgevity siparişinizi sizin için satın alıyoruz. Amerika adresimize getirtiyoruz. Kargo ve gümrük ücretini ödemeniz için size bilgi veriyoruz. İkinci ödemeniz ardından, VOILA! Tüm gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Cellgevity siparişinizi Türkiye adresinize teslim ediyoruz.Tüm işlemler, paketiniz Amerika adresinize ulaştıktan sonra 3-8 iş günü sürüyor. Amerika adresimize gelmesi ise Amazon Prime kullanıcısı olduğumuzdan ötürü 1-2 gün sürüyor.


Aklınıza muhakkak sorular takılmıştır. İster Cellgevity hakkında olsun, ister başka supplement ya da ürünler hakkında olsun Whatsapp hattımızdan bize yazabilir, tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...