Chanel No:5 Parfüm

Chanel No:5 Parfüm

Kadınların yeni gözdelerinden biri olan, imza parfümleri arasında yer alan Chanel No:5 her yaştan kadının taşıyabileceği enfes bir kokudur. Tüm dünyada oldukça beğenilen parfümlerden biri olan Chanel No:5, Amerikanpaketim aracılığı ile Amerika’dan evinize kadar gelir. Gümrük problemi yaşamadan, hızlı ve avantajlı kargo ile bu ürüne ulaşmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.  

 

 

 

Chanel No:5 Parfüm Hakkında

 

Minimal şişesinin içerisinde bulunan çiçeksi, zarif ve lüks koku, birçok fenomenin tercihi olan Chanel No:5, son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Kadınların çoğu imza kokusu olarak seçerken bir kısmı da günlük kullanımda tercih etmektedir. Kokusu çok ağır veya çok hafif olmadığından her ortamda kullanıma uygundur. Gece şık kıyafetlerle kullanıldığında lüks, günlük kıyafetlerle kullanıldığında klas izlenimi verdiğinden iş ortamında da tercih edilebilmektedir. 

 

 

 

 

Şişe tasarımı da kendisi gibi klasik olmaya adaydır. Çantada taşımak için 35 ml ve 50 ml tercih edilirken 100 ve 200 ml lik seçenekleri de mevcuttur. Parfümün altın rengi tıpkı kendisi gibi dikkat çeker ve şişe tasarımını tamamlar. Kadınlığın özü sloganı ile çıkılan yolda pudramsı çiçek buketi kokusu efsanevi ve zamansız olarak tarif edilmektedir. Zamansızdır çünkü her yaştan kadının kullanabileceği bir kokudur, efsanedir çünkü tüm dünyada çok sevilmiştir.

 

 

Chanel No:5 Parfüm

 

 

Tepe noktasındaki bergamot sayesinde tanıdık ve ferahlatıcı olan koku limon ve portakal çiçekleri ile devam etmektedir. Kalp notasında yasemin, gül ve zambak ile kalitesini arttırırken, dip noktasında amber, vanilya ve paçuli ile tatlı bir son yapmaktadır. Tanıdık gelirken aynı zamanda kokunun güzelliği ile merak uyandıran Chanel No:5, kadınların klasiklerinden biri haline gelmiştir.

 

 

Chanel No:5 Parfüm

 

 

Chanel No:5 özellikleri:

  • EDP ve EDT seçenekleri mevcuttur. 
  • 35, 50, 100 ve 200 ml seçenekleri sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun boyutu seçebilirsiniz. 
  • Alerjik değildir, testleri tamamlandığından hassas ciltlere de uygundur.
  • Dört mevsim kullanılabilecek yapıya sahiptir, sıcaklara da soğuklara da uyum sağlar.
  • İş hayatında, günlük hayatta ve gece hayatında kullanılabilecek bir kokudur.
  • Her yaştan kadına uygun bir parfümdür, kullanan kişi ile adeta bütünleşir.

 

Chanel No:5 Parfüm

 

Chanel No:5 Türkiye Sipariş

 

Popülerleşen her parfümde olduğu gibi Chanel No:5 de orjinal olmayan benzerleri ile karıştırılabilmektedir. Bu sebeple kendi satıcısından yani Amerika’dan satın almak birçok kişinin tercihidir. Amerikanpaketim olarak, orijinal satıcısından aldığınız ürünü, aracılık yaparak evinize kadar ulaştırma imkânı sunmaktayız. Benim İçin Satın Al seçeneğini seçtikten sonra ürünün linkini bizlere göndererek satın almamızı ve size göndermemizi talep edebilir veya Kendim Satın Alacağım seçeneğini tercih ederek ürününüzü sevkiyat merkezimize gönderip sizin adınıza paketi teslim almamızı talep edebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sizler için gümrük kolaylıkları sağlayıp gönderiye daha hızlı ulaşmanızı sağlamaktayız. Sitemizde bulunan satın alma ile ilgili bilgi ve videoları izleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilir, yeterli gelmediği takdirde WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp