Chanel Coco Mademoiselle

Chanel, üretmiş olduğu Coco Mademoiselle parfümleri ile kişilere güzel kokma imkânı sağlamayı amaçlamıştır. Biz de sizin için bu parfümü tedarik ediyor ve adresinize teslimini sağlıyoruz. Detayları öğrenmek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için yazının devamını okumanızı öneririz. 

 

 

 

Chanel Coco Mademoiselle Hakkında

 

Chanel markası Fransız moda tasarımcısı Gabrielle Bonheur Chanel tarafından 1910 yıllarında Paris’te kurulmuş bir moda evidir. Yıllar boyunca farklı alanlarda hizmet sunan bu marka parfüm, saat, çanta, kozmetik, giyim gibi birçok alanda uzmanlaşmış ve dünya çapında hizmetlerine devam etmiştir. Ününü giderek artırmayı başaran marka yeni ürünleri ile birlikte sunduğu hizmet alanlarını genişletmeyi amaçlamakta ve kendini tercih eden kullanıcıların isteklerini karşılamayı hedeflemektedir. 

 

 

 

 

Dünya çapında ün kazanması sebebiyle dünyanın çeşitli yerlerinden insanlara hizmet sunan bu marka yeni çıkarttığı ürünleri pazarlayarak dünyanın çeşitli yerlerine satmaktadır.  Markanın yeni ürünü olan Coco mademoiselle isimli parfüm de dünyada çok sayıda kadın tarafından yoğun ilgi gören ürünlerden bir tanesidir. Yasemin ve gülün harmanlanmış güzel kokusunu paçuli ve güve otunun rafine haliyle özdeşleşerek satışa sunan marka, oluşturmuş olduğu kokuyu spreyli şişelere koyarak kişilerin kullanımına uygun şekilde satmaktadır. 

 

 

Chanel Coco Mademoiselle

 

 

Chanel markası bu tarifle karşı konulamaz derecede şehvetli, güçlü ama şaşırtıcı derecede taze ve ferah bir kokuyu elde etmiş ve alıcılarının kullanımına uygun hale getirmiştir. Canlı turuncu renkli sıvı parfümü şeffaf cam kutular içerisinde kolay kullanılması için sprey içerisinde sunan marka bu parfümü kendi internet sitesinde 146 dolara satmaktadır. 

 

 

Chanel Coco Mademoiselle

 

 

Chanel markasının ürettiği Coco Mademoiselle isimli kadın parfümünü almak isteyen kişiler ürünü beğendikten sonra almaya karar verdiklerinde ürünün kendi sitesinden satın alabilirler. Kargo ile ürünün gelmesinin beklenmesi gerekir fakat bu uzun sürebilir. Ayrıca yurt dışından getirilen ürün gümrük müdürlüğü tarafından engellenebilir ve kullanıcılar sorun yaşayabilir. Bu noktada Amerikanpaketim devreye girer.

 

 

Chanel Coco Mademoiselle

 

Chanel Coco Mademoiselle Sipariş

 

Chanel markasının ürettiği Coco mademoiselle isimli parfümü satın almak için kendi sitesini ya da farklı çok sayıda siteyi tercih edebilirsiniz ancak bu satın alımlarınız sonucunda gümrük konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biz de gümrük konusunda sıkıntı yaşamamanız adına ürünü sizin tercihinize göre isterseniz sizin için satın alabilir ve her türlü kargo ve gümrük işlerini hallederek size sunabilir ve daha güvenli bir alım yapmanızı sağlayabiliriz. Ya da yine sizin isteğinize göre kendinizin almış olduğu üründeki kargo işlemlerini ve gümrük işlerini hallederek ürünün size ulaşmasını sağlayabilir ve gümrük konusunda sıkıntı yaşamamanıza yardımcı olabiliriz. Bu konuda firmamızın sunmuş olduğu iki farklı seçeneği kendi isteklerinize göre seçerek aldığınız ürünün gümrük konusunda sıkıntı yaşamamasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 07-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...