Solgar B12

Solgar B12

B12 eksiğinizi Solgar x Amerikanpaketim birlikteliği ile tamamlıyoruz. Amerikanpaketim’i bilenler yazının geri kalanı hakkında bilgi sahibiler. Ancak henüz bizimle tanışmadıysanız Solgar B12 vitamin de dahil, dilediğiniz supplement ürününü getirtebiliyoruz sizin için. Detaylar makalemizde.

 

 

Solgar B12 Hakkında

 

Solgar B12 ile günlük vitamin desteğinizi sağlayabilirsiniz. Solgar, 1947’den beri faaliyette olan ve sağlık açısından insanların vitamin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar yürütür. Solgar B12 içerisinde bulunan kobalamin yani B12, sinir hücreleri ve DNA için sağlıklı bir sistem oluşturur. Cam şişede alıcısını bulan ek gıda suda hızlı çözünür. Vegan ve vejetaryenler için kullanımı uygundur, içeriğinde hiçbir hayvansal ürüne yer verilmediği için rahatlıkla tüketilebilir. Ayrıca et tüketmeyenler için B12, ek gıda olarak alınması tavsiye edilen bir vitamindir.

 

 

Solgar B12’nin içerisinde 1000 mcg kadar kobalamin bulunur ve günlük 1 adet tüketmek yetişkin bir insan için yeterlidir. Aynı zamanda süt ürünü içermediği için alerjik reaksiyon göstermesi muhtemel olan kişiler için birebirdir. Glütensiz ve GDO’suz üretilen Solgar B12 vitamini, sağlıklı bir vücuda sizi hazırlar. B12 eksikliğinde yaşanabilecek yorgunluk, enerji seviyesinde düşüş ve ruh halindeki değişimler Solgar B12 sayesinde geride kalabilir.

 

 

Kullanım şeklinde bakıldığında, vitamini yaklaşık 30 saniye dilaltında bekleterek yutmalısınız. Önerilen kullanım zamanları; yemek arasında veya yemekten hemen sonradır. Şeker, tuz ve nişasta içermeyen Solgar B12’yi diyet yapan ve şeker hastası olanlar da kullanabilir. Her besin takviyesinde olduğu gibi ilaç kullananlar, hamile veya emziren anneler mutlaka doktor kontrolüyle vitamini kullanmalıdır. Besin takviyeleri ilaç olmasa da önerilen dozdan fazla kullanılmaması gerekir.

 

 

Tempolu bir hayata sahip olanlar, sinir sistemini geliştirmek isteyen ve sağlığına dikkat edenler B12 takviyesi ile metabolizmasını rahatlıkla destekleyebilir. B12 eksikliği tedavi edilmezse yaşlılıkla birlikte ciddi sağlık durumlarına neden olabilir. Birçok üründe bulunan tatlandırıcı, renklendirici ve diğer maddelere Solgar B12’de rastlanmaz. Bu nedenle B12 vitamini kullanmak isteyenler; vegan, alerjen seviyesi düşük ve dilaltı formülüyle fark yaratan Solgar B12’yi kullanmaya başlayabilir.

 

 

Solgar B12 Sipariş

 

Solgar B12 ürünleri amazon başta olmak üzere birçok farklı websitede satılıyor. Dolayısıyla ister siz alıp, bize gönderin, kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim. İsterseniz de bize aldırın. Dilerseniz başka ürünler de sipariş vererek, paketlerinizi birleştirebilir, tek kargo ile gönderebilirsiniz. Tüm detaylar hemen aşağıda videolarımızda.

 

 


Bu blog 03/03/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp